Mój dług - wstrząsająca historia, o której mówiła cała Polska. Kiedy film wejdzie do kin?

2022-01-18 9:12 Leon Pietrzak
Mój dług
Autor: Materiały prasowe

MÓJ DŁUG to mocne kino dla widzów, którzy nie unikają trudnych tematów. W głównych rolach Stramowski, Sak, Bołądź i Kaczmarczyk. O tym wstrząsającym filmie mówi cała Polska. Kiedy premiera w kinach?

Mój dług to prawdziwa historia nierównej walki o sprawiedliwość i przetrwanie. Zwyczajny obywatel skazany za zamordowanie brutalnego bandyty musi znaleźć w sobie siłę, by przeżyć wieloletnie więzienie. Film przedstawia szokujący obraz więziennych realiów, korupcji organów ścigania i bezradności wymiaru sprawiedliwości. To mocna produkcja, które nie unika trudnych tematów. Film pojawi się w kinach jeszcze w lutym 2022.

Mój dług - o czym jest?

Młody przedsiębiorca Sławomir Sikora prześladowany przez bezwzględnego bandytę dopuszcza się morderstwa w obronie swoich najbliższych. Skazany na 25 lat więzienia trafia za kraty, gdzie musi walczyć o przetrwanie w środowisku recydywistów skazanych za najcięższe zbrodnie. Pozbawiony nadziei na sprawiedliwość, odizolowany od tych, których kocha, musi znaleźć w sobie siłę, by przeżyć i pozostać sobą. Każdy dzień tutaj jest walką o zachowanie godności i człowieczeństwa. Jest grą o życie, toczącą się według wyjątkowo brutalnych reguł. Sikora podejmuje tę walkę i nie daje się złamać. Uczy się zyskiwać sojuszników i przyjaciół, zdobywać szacunek i lawirować pomiędzy więziennymi subkulturami. Dzięki przyjaźni ze skazanym za zabójstwo uciekinierem z Legii Cudzoziemskiej (Piotr Stramowski) oraz pomocy działaczki na rzecz praw człowieka (Olga Bołądź), Sikorze udaje się uwierzyć, że jeszcze nie wszystko jest dla niego stracone. Ale kluczowe decyzje zapadają daleko za murami.

Sonda
Czy wybierzesz się do kina na film "Mój dług"?

Mój dług - kiedy w kinach?

Premiera filmu "Mój dług" w reżyserii Denisa Delicia została zaplanowana na 25 lutego 2022 r.

TOP 5 SERIALI o Miłości [Kozacka miłość, Elif, Więzień miłości] | ESKA XD - Hotplota #37
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
NAJNOWSZE