Młody Voldemort wyrósł na prawdziwe ciacho! Jak dziś wygląda Hero Fiennes-Tiffin?

2020-01-15 16:13
Hero Fiennes-Tiffin
Autor: EAST NEWS

Pierwszy film o młodym czarodzieju ukazał się w 2001 roku, a łącznie powstało osiem produkcji na podstawie serii książek o Harrym Potterze. Przez te wszystkie lata w produkcjach przewinęły się dziesiątki aktorów - część z nich już wtedy była bardzo znana, dla niektórych, jak choćby Daniela Radcliffe'a, był to dopiero początek kariery filmowej. We wszystkich filmach udział wzięło bardzo dużo aktorów dziecięcych, którzy od czasu premiery zmienili się nie do poznania.

Młody Voldemort od premiery filmu zmienił się nie do poznania! Jak dziś wygląda Hero Fiennes-Tiffin? Parę lat temu media rozpisywały się o spektakularnej metamorfozie wcielającego się w postać Neville'a Matthew Lewisa. Okazuje się, że to nie jedyny aktor z Harry'ego Pottera, który po paru latach wyrósł na prawdziwy obiekt westchnień.

Jak dziś wygląda Hero Fiennes-Tiffin?

Hero Fiennes-Tiffin zagrał postać młodego Lorda Voldemorta - który wówczas nazywał się po prostu Tom Riddle. Na ekranie pojawił się tylko raz, w szóstej części Harry'ego Pottera - Książę Półkrwi. Grający 11-letniego Toma Riddle'a aktor sam miał wówczas zaledwie 12 lat. Dzisiaj Hero Fiennes-Tiffin jest niezwykle przystojnym 22-latkiem, którego widzowie mogą kojarzyć z filmu After, adaptacji powieści o tym samym tytule. Fienes-Tiffin wciela się w nim Hardina Scotta.

Co ciekawe, człon nazwiska Fiennes, który zapewne wielu osobom skojarzył się z Ralphem Fiennesem, to nie przypadek. Aktorzy są ze sobą spokrewnieni - Ralph Fiennes, który w Harrym Potterze wcielał się w dorosłego Voldemorta, to wujek Hero Fiennes-Tiffina! Hero ogólnie wywodzi się z aktorskiej rodziny - aktorem jest także jego drugi wujek, Joseph Fiennes, a rodzice są reżyserami.

Młody Voldemort - jak dziś wygląda Hero Fiennes-Tiffin?

NAJNOWSZE