Miss World

i

Autor: AKPA Miss World 2024 - kiedy i gdzie oglądać?

Transmisje

Miss World 2024 - transmisja online. Gdzie i o której oglądać wybory najpiękniejszej kobiety na świecie?

2024-03-09 10:23

Miss World 2024 to tytuł, który trafi do najpiękniejszej kobiety na świecie. Przed nami uroczysta gala, podczas której Polka Karolina Bielawska przekaże cenną koronę swojej następczyni. Fani konkursów piękności z pewnością będą chcieli obejrzeć ceremonię. Kiedy i o której godzinie się odbędzie? Gdzie będzie można ją obejrzeć?

Miss World to najstarszy i najważniejszy międzynarodowy konkurs piękności. O cennej koronie marzą miliony kobiet. Dwa lata temu to marzenie spełniła Karolina Bielawska, która reprezentowała Polskę. Tym samym stała się drugą Polką, której udało się zdobyć tytuł Miss Świata. Po dwuletnim panowaniu będzie musiała pożegnać się z szarfą i koroną. Czas wybrać jej następczynię. W tym roku wybory Miss World odbędą się po raz 71. O ten prestiżowy tytuł walczy ponad 100 kandydatek ze wszystkich zakątków świata. Tym razem wybory odbędą się w Azji. Organizatorem zostały Indie, które wielki finał zorganizują w hali centrum konferencyjnego Jio World Convention Centre w Bombaju. Gdzie i kiedy będzie można śledzić transmisję gali?

Finał Miss World

Miss World 2024 - transmisja w internecie

Miss World 2024 to wydarzenie, które będzie transmitowane na żywo w telewizjach wielu państw. Galę zobaczą między innymi widzowie z Indii, Tajlandii, Filipin, Wenezueli, Meksyku czy Francji. Niestety, żadna polska stacja nie zdecydowała się na pokazanie gali. Będzie ją jednak można obejrzeć w internecie. Wydarzenie będzie można śledzić na platformie VOD Sony LIV. Aby obejrzeć galę, trzeba założyć konto w serwisie.

Miss World 2024 - data i godzina

Którego dnia i o której godzinie odbędą się wybory najpiękniejszej kobiety na świecie. Gala Miss World 2024 odbędzie się w Indiach w sobotę, 9 marca. Ceremonia ma rozpocząć o 19:30 czasu lokalnego. W Polsce będzie to godzina 15:00. Wydarzenie ma trwać około 3 godziny.