Agata Wdowiak

i

Autor: Instagram.com/agatawdowiak_ (fot. fiorka)

Miss Universe 2021 - transmisja. Gdzie obejrzeć konkurs z udziałem Agaty Wdowiak?

2021-12-12 21:00

Miss Universe to najważniejszy konkurs piękności na świecie. Już w niedzielę 12 grudnia zostanie wybrana najpiękniejsza kobieta 2021 roku. Reprezentantką Polski jest aktualna Miss Polski Agata Wdowiak, którą wiele osób uważa za czarnego konia tegorocznej stawki. Z pewnością fani tego typu konkursów chcą jej kibicować. Gdzie oglądać transmisję z wydarzenia?

Miss Universe 2021 - transmisja. Gdzie obejrzeć konkurs z udziałem Agaty Wdowiak? Co roku kobiety z całego świata marzą o tym, aby zostać tą najpiękniejszą. W związku z tym w większości państw organizowane są regionalne konkursy, których celem jest wyłonienie tych dziewczyn, których uroda jest najbardziej spektakularne. Zwyciężczynie lokalnych konkursów walczą w konkursach międzynarodowych. Najważniejszym z nich jest Miss Universe, który organizowany jest przez amerykańską firmę International Management Group oraz Miss Universe Organization. Korona w tym konkursie to drzwi do wielkiej kariery. Aktualnie najpiękniejszą kobietą świata jest Andrea Meza z Meksyku, o której pisaliśmy tutaj. Czy przekaże koronę Polce? O tym przekonamy się 12.12.2021. Sprawdź, gdzie i o której oglądać konkurs.

Miss Polski z Katowic wstąpiła na jeden dzień do policji. Anna Maria-Jaromin wzięła udział w teście sprawnościowym

Miss Universe 2021 - transmisja w TV i online

Miss Universe to amerykański konkurs, który w tym roku organizowany jest w Izraelu przez telewizję FOX oraz hiszpańskojęzyczne Telemundo. Gala rozpocznie się o godzinie 1:00 w nocy z niedzielę 12.12.2021 na poniedziałek 13.12.2021. Niestety, żadna polska stacja nie zdecydowała się na transmisję. Galę można będzie jednak obejrzeć na oficjalnym kanale Miss Universe na YouTube oraz na stronie internetowej missuniverse.com.