Miłość ponad czasem - nowy serial HBO. W obsadzie aktorka z Gry o tron!

2022-05-06 13:39 Leon Pietrzak
Miłość ponad czasem
Autor: Materiały prasowe

Miłość ponad czasem to nowa propozycja od HBO Max. Tytuł na podstawie popularnej powieści jeszcze w maju 2022 trafi na platformę. Kto znalazł się w obsadzie? O czym będzie serial?

Miłość ponad czasem to dobrze zapowiadająca się adaptacja powieści autorstwa Audrey Niffenegger o tym samym tytule. Historia przyjęła się bardzo dobrze przez tysiące czytelników na całym świecie. Czy powtórzy sukces na ekranie? O tym przekonamy się jeszcze w maju, kiedy pojawi się pierwszy odcinek "Miłości ponad czasem". Całość została wyreżyserowana przez wyróżnionego Emmy Davida Nuttera. Fabuła skupia się na zawiłej i magicznej historii między Clare i Henrym, którzy jako małżeństwo borykają się z problemem podróży w czasie. Już wiemy, że w produkcji pojawi sie aktorka z Gry o Tron - Rose Leslie. Kto jeszcze znalazł się w obsadzie? Sprawdźcie również, kiedy oglądać nowy tytuł.

ZOBACZ RÓWNIEŻ: HBO Max w Polsce: najlepsze seriale platformy, które MUSICIE obejrzeć

Polskie seriale popularne za granicą | To Się Kręci #6

Miłość ponad czasem - obsada

W rolach głównych w serialu występują: Rose Leslie (serial HBO Gra o tron) jako Clare Abshire, Theo James (Niezgodna) jako Henry DeTamble, Desmin Borges (serial Utopia) jako Gomez oraz Natasha Lopez jako Charisse.

Sonda
Gdzie najczęściej oglądasz seriale?

Miłość ponad czasem - kiedy nowe odcinki na HBO Max?

Nowy serial HBO "Miłość ponad czasem (The Time Traveler’s Wife)" będzie miał swoją premierę 16 maja 2022 w HBO Max. Tego dnia do serwisu dodany zostanie pierwszy odcinek produkcji, a kolejne odcinki będą dodawane po jednym, co tydzień. Serial składa się łącznie z sześciu odcinków.

Nasi Partnerzy polecają
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
NAJNOWSZE