Miłość nad fiordem. Pod lodem - kiedy druga część w TVP2?

Miłość nad fiordem. Pod lodem
Autor: materiały TVP

Miłość nad fiordem. Pod lodem to niemiecka produkcja z 2015 roku, która już w środę 21 kwietnia 2021 roku zostanie wyemitowana na antenie Telewizji Polskiej. W głównych rolach w filmie występują: David Rott, Henry Hubchen, Renate Kroner, Lucas Prisor, Julia Hartmann oraz Friederike Linke, natomiast za reżyserię odpowiada Jorg Grunler. Kiedy wyemitowana zostanie druga część produkcji? Sprawdźcie koniecznie!

Miłość nad fiordem. Pod lodem - kiedy druga część w TVP2? Miłość nad fiordem. Pod lodem to kolejna opowieść z melodramatycznego cyklu "Miłość nad fiordem", którego akcja rozgrywa się na tle nieskażonej przyrody norweskich fiordów. Minęło sporo czasu, od kiedy Isak Nerhus opuścił swój rodzinny dom. Teraz wraca po latach na chrzciny małego Eyrika, syna swego starszego brata Jonasa. Uroczystość odbywa się w kręgu rodziny i przyjaciół Jonasa i jego żony Malin. Isaka odbiera z lotniska ojciec, Thore. Przez ostatnie lata nie mieli bliskich kontaktów, ojciec ma wciąż żal do syna, że ten opuścił rodzinę i wyjechał na studia do odległego portowego miasta Alesund. 

Filmy akcji - TOP 10 filmów trzymających w napięciu

Miłość nad fiordem. Pod lodem - o czym jest film?

Thore zawsze marzył o tym, że obaj jego synowie przejmą po nim stolarnię, która jest w ich rodzinie od blisko pół wieku. Ale Isak wybrał studia informatyczne, mieszka z dala od domu ze swoją dziewczyna Stellą. Kiedy Isak przyjeżdża na miejsce, wita go z otwartymi ramionami Jonas, z którym nigdy nie stracił dobrych relacji. Bracia doskonale się rozumieją i mimo rozłąki nadal są sobie bardzo bliscy. Postanawiają uczcić to spotkanie po latach krótkim wypadem szlakiem przepięknych fiordów. Najwyraźniej Jonas chce powierzyć bratu jakąś tajemnicę. Niestety, podczas wyprawy dochodzi do tragedii. Isak odzyskuje przytomność w szpitalu i dowiaduje się, że Jonasa przysypała lawina, ale jego ciała nie odnaleziono.

Miłość nad fiordem. Pod lodem - kiedy druga część?

Pierwszą część produkcji TVP2 wyemituje w środę 21 kwietnia 2021 roku, o godzinie 21:45. Drugą część filmu będzie można obejrzeć dzień później, w czwartek 22 kwietnia 2021 roku, o godzinie 21:50 w TVP2.

Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
NAJNOWSZE