MIŁOŚĆ JAK Z KOMIKSU – wielki konkurs serialu Julia!

2011-12-29 14:56
Foto
Autor: eska.pl/cinema Ilustracja zastępcza

Już od 2 stycznia :)

Już 2 stycznia na antenie TVN premiera nowego serialu „Julia”!!!

Patronem radiowym serialu jest Radio Eska :)

Julia to młoda dziewczyna, która z dnia na dzień przewraca swoje życie do góry nogami. Poznajemy ją w momencie, kiedy szykuje się do ślubu. Ma być jak w bajce… Piękna biała suknia, kościół wypełniony gośćmi po brzegi, huczne wesele, sakramentalne tak i „żyli długo i szczęśliwie”.

Przyszły pan młody zamiast księciem okazuje się jednak dealerem narkotyków. Niedoszła panna młoda wprawdzie pozostaje księżniczką, ale decyduje się opuścić tę bajkę…

Uciekając przed jednymi problemami, wplątuje się w następne, oczywiście poważniejsze. Tym samym udowadnia, że kłopoty to jej specjalność!

Julia to prawdziwie artystyczna dusza. Jej pasją jest rysowanie komiksów, w których przedstawia swój wymarzony świat.


Julia Rosnowska, studentka warszawskiej Akademii Teatralnej, którą zobaczymy jako tytułową Julię wygrała casting, pokonując kilkanaście dziewczyn. Obok niej zobaczymy: Krystiana Wieczorka, Michała Lewandowskiego, Martę Żmudę-Trzebiatowską oraz Bartosza Obuchowicza.

Z okazji premiery nowego serialu mamy dla Was coś specjalnego - wielki konkurs „Miłość jak z komiksu”!

Zabawa startuje już 2 stycznia! Na stronie serialu: julia.tvn.pl stwórz swój własny komiks, używając do tego dostępnej grafiki. Zgłoszenia można wysyłać od 2 stycznia do 14 lutego.

W walentynki jury wybierze półfinalistów, a dzień później – 15 lutego – rozpocznie się głosowanie internautów na najlepszy komiks, spośród tych już wybranych!

Oficjalne wyniki i zwycięzców poznamy 28 lutego. Nagrodą główną w konkursie „Miłość jak z komiksu” jest trzydniowy wyjazd do SPA z aktorami serialu „Julia”. Organizatorzy konkursu przewidują wiele dodatkowych atrakcji i niespodzianek.

Oglądaj serial „Julia”, od poniedziałku, 2 stycznia o godzinie 17.55 i weź udział w konkursie „Miłość jak z komiksu”!

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
NAJNOWSZE