Miłość i przeznaczenie - to wydarzy się 31.01-4.02.2022. Streszczenie odcinków

2022-01-28 16:56 Adrian Rybak
Miłość i przeznaczenie
Autor: materiały TVP

Miłość i przeznaczenie to turecka produkcja, która podbija serca polskich widzów. Fani seriali znad Bosforu z wypiekami na twarzy przyglądają się losom bohaterów propozycji TVP. W ostatnich odcinkach doszło do kilku ciekawych zwrotów akcji, ale w nadchodzących nie będzie nudniej. Sprawdziliśmy, co się wydarzy w nowych epizodach.

31 stycznia - 4 lutego 2022 to dni, kiedy będzie można obejrzeć nowe odcinki serialu Miłość i przeznaczenie. To produkcja, którą można oglądać na antenie kanału TVP2. Odcinki 39, 40, 41, 42 i 43 będzie można obejrzeć tradycyjnie o godzinie 17:15. Turecka telenowela od jakiegoś czasu cieszy się dużą popularnością, a więc z pewnością wielu widzów nie może doczekać się nowych epizodów. Co się w nich wydarzy? Streszczenia nadchodzących odcinków znajdziecie niżej.

Miłość i przeznaczenie - ile odcinków liczy serial i kiedy oglądać?

Miłość i przeznaczenie - odcinek 39

Dalszy ciąg hotelowych rozrywek. Sultan idzie na dyskotekę. Patyczak dostrzega Emine. Zejnep wyznaje Mehdiemu, że nie jest dziewicą. Gdy Zejnep opuszcza hotel widzi w lobby Emine i Faruka. Benal natyka się na ulicy na swego byłego męża. 

Seriale dla kobiet, które warto obejrzeć

Miłość i przeznaczenie - odcinek 40

Mużgan ratuje Benal z rąk Serhata i zabiera ją do domu Mehdiego, powodując tym złość Zejnep. Nermin dowiaduje się, że Ekrem zmalwersował firmowe pieniądze i chce uciec z Meltem. Zejnep wygłasza na rozdaniu dyplomów wzruszające przemówienie. 

Miłość i przeznaczenie - odcinek 41

Zejnep wybiera się do psychologa i dowiaduje o sobie ciekawych rzeczy. Mużgan podpuszcza Benal, by postawiła się Zejnep. Odmieniona dietą Sultan namawia Dżemile, by zmieniła swoje życie. Mehdi odwozi Zejnep na rozmowę o pracę w firmie prawniczej. 

Miłość i przeznaczenie - odcinek 42

Sultan próbuje wyswatać Dżemile z Nuhem. Zejnep zamiast rozmowy o pracę na zlecenie przyszłego szefa wykonuje jakieś tłumaczenie, lecz do spotkania nie dochodzi. W pierwszym dniu szkoły Patyczak ma przykre przeżycia i ucieka. Faruk chce wynająć Emine drugi dom i ona zaczyna coś podejrzewać. 

Miłość i przeznaczenie - odcinek 43

Benal źle się czuje w domu Mehdiego i chce odejść. Zejnem ma żal do Mehdiego, że on i Patyczak oszukali ją. Zejnep dostaje decyzję o przyjęciu do pracy. Emine podejrzewa, że Faruk coś przed nią ukrywa, i postanawia to sprawdzić. 

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
NAJNOWSZE