Miłość i przeznaczenie

i

Autor: materiały TVP

Miłość i przeznaczenie streszczenie. Zejnep idzie do szpitala, w którym leży Mehdi. Widząc jego stan, wycofuje skargę

2022-04-01 10:39

Miłość i przeznaczenie to turecka telenowela, która od grudnia 2021 roku jest emitowana na antenie Telewizji Polskiej. Produkcja od samego początku przyciąga ogromną publiczność, która z zainteresowaniem śledzi kolejne perypetie bohaterów oraz z niecierpliwością czeka na kolejne odcinki serialu. Co wydarzy się w życiu Zejnep i Barysza w nadchodzących epizodach telenoweli? Sprawdźcie koniecznie.

Tureckie seriale cieszą się w Polsce niesłabnącą popularnością. Widzowie uwielbiają je za wielowątkowość, nagłe zwroty akcji, nieprzewidywalność, niezliczoną ilość intryg, romansów i kłamstw, obecność czarnych charakterów oraz za atrakcyjną obsadę, od której ciężko oderwać wzrok. Wszystko to odnaleźć można w Miłości i przeznaczeniu, czyli tureckiej telenoweli, emitowanej na antenie TVP2.

MIŁOŚĆ w serialu [Wieczna miłość, Wymarzona miłość, Miłosne potyczki] | ESKA XD - Hotplota #42

Miłość i przeznaczenie - odcinek 89

W 89. odcinku Miłości i przeznaczenia, którego emisję zaplanowano na poniedziałek, 11 kwietnia 2022 roku, Zejnep idzie do szpitala, w którym leży Mehdi. Widząc jego stan, wycofuje skargę. Barysz jest wściekły. Ali nalega, by Sultan i Emine podjęły u nich pracę. Centrala anuluje umowę z Mehdim i Nuhem, tracą salon.

Sonda
Czy oglądasz tureckie seriale?
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE