Miłość i przeznaczenie

i

Autor: materiały TVP

Miłość i przeznaczenie streszczenie. Mehdi robi wyrzuty Zejnep, że okłamała go w sprawie Faruka. W złości opuszcza dom

2021-12-07 11:24

Na początku grudnia 2021 roku na antenie Telewizji Polskiej wyemitowany został ostatni odcinek Promyka nadziei. To właśnie wtedy widzowie poznali zakończenie losów Ipek, Omera i Bahar i pożegnali się z ulubionymi bohaterami. Miejsce uwielbianej telenoweli znad Bosforu zajął inny serial z Turcji - Miłość i przeznaczenie, w którym główną rolę gra Demet Ozdemit, świetnie znana widzom z roli Sanem w Wymarzonej miłości. Co wydarzy się w najbliższych odcinkach Miłości i przeznaczenia?

Miłość i przeznaczenie streszczenie. Wymarzona miłość, Elif, Wieczna miłość, Przysięga, Więzień miłości, Promyk nadziei, Miłosne potyczki, Marzę o tobie czy też Zapukaj do moich drzwi to tureckie produkcje, które skradły serca publiczności na całym świecie. Widzowie pokochali je za wielowątkowość, nagłe zwroty akcji, nieprzewidywalność, obecność czarnych charakterów oraz za atrakcyjną obsadę, od której ciężko oderwać wzrok.

TOP 5 SERIALI o Miłości [Kozacka miłość, Elif, Więzień miłości] | ESKA XD - Hotplota #37

Miłość i przeznaczenie - odcinek 11

W 11. odcinku serialu Miłość i przeznaczenie, którego emisję zaplanowano na piątek 17 grudnia 2021 roku, Mehdi i jego rodzina są obrażeni i opuszczają dom Nermin i Ekrema. Mehdi robi wyrzuty Zejnep, że okłamała go w sprawie Faruka. Zeliha ze zrozumieniem przyjmuje tłumaczenie Zejnep. Mehdi w złości opuszcza dom i idzie nocować w warsztacie. Zejnep idzie za nim, lecz nie ma odwagi, by wejść.

Sonda
Czy oglądasz Miłość i przeznaczenie?