Miłość i przeznaczenie - powtórki. Kiedy i gdzie oglądać?

2021-12-01 11:32 kg
Miłość i przeznaczenie
Autor: materiały TVP

Na początku grudnia 2021 roku na antenie TVP2 wyemitowany zostanie ostatni odcinek Promyka nadziei. Widzowie poznają zakończenie historii Ipek, Bahar oraz Omera i pożegnają ulubionych bohaterów. Miejsce tureckiego hitu zajmie nowa telenowela z Turcji - Miłość i przeznaczenie, w którego obsadzie znalazła się między innymi Demet Ozdemir. Kiedy i gdzie oglądać powtórki produkcji? Sprawdźcie!

Miłość i przeznaczenie - kiedy i o której oglądać powtórki? Tureckie seriale cieszą się w Polsce ogromną popularnością. Widzowie uwielbiają je za wielowątkowość, nagłe zwroty akcji, nieprzewidywalność, obecność czarnych charakterów, atrakcyjną obsadę, od której ciężko oderwać wzrok oraz za porwania, pościgi, intrygi, romanse, zdrady, kłamstwa czy też wielkie awantury. Wszystko to odnaleźć można w Miłości i przeznaczeniu, nowym tureckim serialu TVP2.

Elif VS Zapukaj do moich drzwi [POJEDYNEK SERIALI] | ESKA XD - Hotplota #36

Miłość i przeznaczenie - o czym jest serial?

Zeynep to młoda i piękna dziewczyna, która pochodzi z biednej rodziny, ale została wychowana przez bogatych ludzi. Kiedy miała 7 lat, jej ojciec oddał ją na wychowanie. Biologiczna matka Zeynep, Sakine, przyjęła tę ofertę, aby jej ukochana córka miała możliwość pójścia do szkoły i godnego życia. Sakine pracuje jako sprzątaczka w domu przybranych rodziców Zeynep a jej przybrani rodzice Nermin i Ekrem są dobrze wykształceni i należą do wyższych sfer. Nikt w wyższych sferach nie wie o biologicznych rodzicach Zeynep i wszyscy zakładają, że Nermin i Ekrem są jej rodzicami.

Sonda
Czy oglądasz Miłość i przeznaczenie?

Zeynep spotyka się z Farukiem, który pochodzi z zamożnej rodziny, i który pewnego dnie się jej oświadcza i zostaje przyjęty. Ale wtedy wkracza Sakine. Kiedy dowiaduje się, że Mehdi, przystojny facet z sąsiedztwa, szuka dziewczyny, namawia córkę na randkę w ciemno...

Miłość i przeznaczenie - powtórki

Miłość i przeznaczenie będzie można oglądać od poniedziałku do piątku o godzinie 17:15 w TVP2. Telewizja Polska nie przewiduje jak na razie telewizyjnych powtórek serialu, ale warto pamiętać, że każdy epizod telenoweli z Turcji będzie dostępny na platformie vod.tvp.pl.

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
NAJNOWSZE