Miłość i przeznaczenie - ostatni odcinek. Kiedy i jak zakończy się turecki serial?

2021-12-28 14:46 kg
Miłość i przeznaczenie
Autor: materiały TVP

Na początku grudnia 2021 roku Telewizja Polska wyemitowała ostatni, 164. odcinek Promyka nadziei. To właśnie wtedy widzowie poznali zakończenie losów Ipek, Omera i Bahar, czyli głównych bohaterów telenoweli. Miejsce uwielbianej produkcji z Turcji zajął nowy serial znad Bosforu - Miłość i przeznaczenie. Kiedy i jak zakończy się telenowela? Kiedy wyemitowany zostanie ostatni odcinek?

Miłość i przeznaczenie - ostatni odcinek. Miłość i przeznaczenie to turecki serial, w którym w główne role wcielają się: Demet Ozdemir, Ibrahim Celikkol, Senan Kara, Zuhal Gencer oraz Engin Hepileri. W produkcji widzowie odnajdują zarówno wątki obyczajowe, kryminalne, jak i romantyczne. Każdy epizod pełny jest nagłych zwrotów akcji, nieprzewidywalnych sytuacji oraz intryg, kłamstw, romansów i zdrad.

Elif VS Zapukaj do moich drzwi [POJEDYNEK SERIALI] | ESKA XD - Hotplota #36

Miłość i przeznaczenie - o czym jest serial?

Zeynep (Demet Ozdemir) to młoda i piękna dziewczyna, która pochodzi z biednej rodziny, ale została wychowana przez bogatych ludzi. Kiedy miała 7 lat, jej ojciec oddał ją na wychowanie. Biologiczna matka Zeynep, Sakine (Zuhal Gencer), przyjęła tę ofertę, aby jej ukochana córka miała możliwość pójścia do szkoły i godnego życia. Sakine pracuje jako sprzątaczka w domu przybranych rodziców Zeynep a jej przybrani rodzice Nermin (Senan Kara) i Ekrem (Nail Kirmizigul) są dobrze wykształceni i należą do wyższych sfer.

Sonda
Czy oglądasz Miłość i przeznaczenie?

Nikt w wyższych sferach nie wie o biologicznych rodzicach Zeynep i wszyscy zakładają, że Nermin i Ekrem są jej rodzicami. Zeynep spotyka się z Farukiem (Engin Hepileri), który pochodzi z zamożnej rodziny, i który pewnego dnie się jej oświadcza i zostaje przyjęty. Ale wtedy wkracza Sakine. Kiedy dowiaduje się, że Mehdi (Ibrahim Celikkol), przystojny facet z sąsiedztwa, szuka dziewczyny, namawia córkę na randkę w ciemno...

Miłość i przeznaczenie - obsada. Kto jest kim?

Miłość i przeznaczenie - ostatni odcinek

Miłość i przeznaczenie to turecka telenowela, która składa się ze 138 odcinków, trwających około 45 minut. Pierwszy z nich zostanie wyemitowany w piątek, 3 grudnia 2021 roku, o godzinie 17:15 w TVP2. Kolejne epizody będą pokazywane od poniedziałku do piątku, o tej samej porze. Ostatni odcinek najpewniej będzie można obejrzeć już w czerwcu 2022 roku. Jak na razie nie wiadomo jeszcze, jak zakończy się produkcja. Śledźcie nasz artykuł, ponieważ będzie on na bieżąco aktualizowany.

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
NAJNOWSZE