Miłość i przeznaczenie odcinek 133 streszczenie. Barysz dowiaduje się, że Tarik to oszust

2022-06-14 13:01 Adrian Rybak
Miłość i przeznaczenie
Autor: materiały TVP

Miłość i przeznaczenie odcinek 133 streszczenie - co się wydarzy w nowym tureckim serialu? Premierowy epizod zostanie wyemitowany w środę 15 czerwca 2022 w TVP 2 o godzinie 17:15. Produkcję będzie można oglądać także w internecie na stronie vod.tvp.pl.

Miłość i przeznaczenie odcinek 133 streszczenie. Ali Ryza, Barysz i Sawasz przybywają prosić o rękę Zejnep. Ogólne podenerwowanie pogłębia zachowanie Sakine, która znów boi się odrzucenia przez córkę. Nesrin wyznaje Tarikowi, co się stało, zanim uciekła z domu. Barysz dowiaduje się, że Tarik to zwykły oszust.

ZOBACZ TAKŻE: Najlepsze tureckie seriale na Netflix. TOP10 tytułów, które warto zobaczyć

Miłość i przeznaczenie - o czym jest turecki serial?

Zejnep (Demet Ozdemir) to młoda i piękna dziewczyna, która pochodzi z biednej rodziny, ale została wychowana przez bogatych ludzi. Kiedy miała 7 lat, jej ojciec oddał ją na wychowanie. Biologiczna matka Zejnep, Sakine (Zuhal Gencer), przyjęła tę ofertę, aby jej ukochana córka miała możliwość pójścia do szkoły i godnego życia. Sakine pracuje jako sprzątaczka w domu przybranych rodziców Zejnep a jej przybrani rodzice Nermin (Senan Kara) i Ekrem (Nail Kirmizigul) są dobrze wykształceni i należą do wyższych sfer. 

Polskie seriale popularne za granicą | To Się Kręci #6

Nikt w wyższych sferach nie wie o biologicznych rodzicach Zejnep i wszyscy zakładają, że Nermin i Ekrem są jej rodzicami. Zejnep spotyka się z Farukiem (Engin Hepileri), który pochodzi z zamożnej rodziny, i który pewnego dnie się jej oświadcza i zostaje przyjęty. Ale wtedy wkracza Sakine. Kiedy dowiaduje się, że Mehdi (Ibrahim Celikkol), przystojny facet z sąsiedztwa, szuka dziewczyny, namawia córkę na randkę w ciemno...

Miłość i przeznaczenie - kto jest kim?

  • Demet Ozdemir jako Zejnep
  • Zuhal Gencer jako Sakine
  • Senan Kara jako Nermin
  • Nail Kirmizigul jako Ekrem
  • Engin Hepileri jako Faruk
  • Ibrahim Celikkol jako Mehdi
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
NAJNOWSZE