Miłość i przeznaczenie - emisja online. Jak w internecie oglądać nowy turecki serial?

2021-12-03 13:05 Adrian Rybak
Miłość i przeznaczenie
Autor: materiały TVP

Miłość i przeznaczenie to nowy serial turecki, który od grudnia 2021 będzie można oglądać w polskiej telewizji. To kolejna propozycja dla fanów produkcji znad Bosforu. Z pewnością zdobędzie duże grono fanów. Nie każdy jednak będzie mógł śledzić serial w telewizji. Czy można śledzić emisję w internecie?

Miłość i przeznaczenie - emisja online. Jak w internecie oglądać nowy turecki serial? Telenowela z pewnością spodoba się wielu widzom TVP. O czym jest? Zeynep to młoda i piękna dziewczyna, która pochodzi z biednej rodziny, ale została wychowana przez bogatych ludzi. Kiedy miała 7 lat, jej ojciec oddał ją na wychowanie. Biologiczna matka Zeynep, Sakine, przyjęła tę ofertę, aby jej ukochana córka miała możliwość pójścia do szkoły i godnego życia. Sakine pracuje jako sprzątaczka w domu przybranych rodziców Zeynep a jej przybrani rodzice Nermin i Ekrem są dobrze wykształceni i należą do wyższych sfer... Emisja już od 3 grudnia 2021 o 17:15 w TVP2. Czy będzie można oglądać odcinki online? Sprawdź niżej.

Tureckie seriale, których nie było w Polsce

Miłość i przeznaczenie - emisja online

Widzowie Telewizji Polskiej poznają bohaterów serialu Miłość i przeznaczenie w piątek 2 grudnia 2021. Emisja o godzinie 17:15 na antenie TVP2. Online serial będzie można obejrzeć na żywo po zalogowaniu na stronę WP Pilot. Po zakończeniu emisji odcinek zostanie zamieszczony w TVP VOD.

Miłość i przeznaczenie - obsada

  • Demet Ozdemir jako Zeynep,
  • Zuhal Gencer jako Sakine,
  • Senan Kara jako Nermin,
  • Nail Kirmizigul jako Ekrem,
  • Engin Hepileri jako Faruk,
  • Ibrahim Celikkol jako Mehdi
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
NAJNOWSZE