Miłość i przeznaczenie

i

Autor: materiały TVP

Miłość i przeznaczenie 94, 95, 96, 97 streszczenie. Ozlem poznaje rodzinę Zejnep i jest zdumiona, że Barysz interesuje się kimś takim. Benal dowiaduje się, że Bekir zmarł

2022-04-19 8:10

Miłość i przeznaczenie odc. 94, 95, 96, 97 streszczenie - co się wydarzy w nowym tureckim serialu? Premierowe epizody zostaną wyemitowane w dniach 19-22 kwietnia 2022 roku w TVP 2 o godzinie 17:10. Produkcję będzie można oglądać także w internecie na stronie vod.tvp.pl.

Miłość i przeznaczenie 94, 95, 96, 97 streszczenie. Siostra Barysza Ozlem dziwi się, że rodzina siada do stołu ze służbą. Zejnep prosi Barysza, by przyjął Nuha do pracy. Barysz podejrzewa, że Zajnep knuje coś za jego plecami. Zejnep pragnie dotrzeć do Bekira. Emine i Sawasz zdobywają dla niego pieniądze. Co jeszcze wydarzy się w nadchodzących odcinkach Miłości i przeznaczenia? Sprawdźcie streszczenia.

MIŁOŚĆ w serialu [Wieczna miłość, Wymarzona miłość, Miłosne potyczki] | ESKA XD - Hotplota #42

Miłość i przeznaczenie - odcinek 94

Nuh fortelem odciąga strażników, by Zejnep mogła wejść do rannego Bekira. Mehdi postanawia poznać zamiary swego wroga, lecz potrzebuje do tego pieniędzy. Siostra Barysza Ozlem dziwi się, że rodzina siada do stołu ze służbą. Zejnep prosi Barysza, by przyjął Nuha do pracy.

Miłość i przeznaczenie - odcinek 95

Ozlem poznaje rodzinę Zejnep i jest zdumiona, że Barysz interesuje się kimś takim. Nuh wygarnia Dżemile, że wszystkie ich nieszczęścia to wina Mehdiego. Barysz podejrzewa, że Zajnep knuje coś za jego plecami. Benal dowiaduje się, że raniony nożem Bekir zmarł.

Sonda
Czy oglądasz tureckie seriale?

Miłość i przeznaczenie - odcinek 96

Okazuje się, że Bekir żyje. Mehdi usiłuje uporać się z problemami w więzieniu. Zejnep pragnie dotrzeć do Bekira. Emine i Sawasz zdobywają dla niego pieniądze. Zejnep przekonuje go do złożenia zeznań. Bekir pada ofiarą zamachu.

Miłość i przeznaczenie - odcinek 97

Barysz zamierza pojechać wraz z Zejnep do Bułgarii. Zauważa jednak, że nie ma pieniędzy. Siostra mężczyzny, Ozlem, oskarża o kradzież Sultan. Innym razem Nuh oraz Zejnep wspólnie szukają bliskich Erdżana, a Ali postanawia wraz z całą swoją rodziną przeprosić Sultan.

Zajnep wprowadza sporo zamieszania. Ale nie tyle, co Albert z ESKI :)

Posłuchajcie najnowszych odcinków jego kultowej WKRĘTARKI.

Listen to "Kolizja" on Spreaker.
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE