Miłość i przeznaczenie

i

Autor: materiały TVP

Miłość i przeznaczenie 84, 85, 86, 87, 88 streszczenie. Zejnep odmawia wycofania skargi na Mehdiego. Kobieta opiekuje się chorym Baryszem. Osman ciężko rani Mehdiego

2022-04-04 9:07

Miłość i przeznaczenie odc. 84, 85, 86, 87, 88 streszczenie - co się wydarzy w nowym tureckim serialu? Premierowe epizody zostaną wyemitowane w dniach 4-8 kwietnia 2022 roku w TVP 2 o godzinie 17:10. Produkcję będzie można oglądać także w internecie na stronie vod.tvp.pl.

Miłość i przeznaczenie to turecka telenowela, która na antenie Telewizji Polskiej jest emitowana od grudnia 2021 roku. Produkcja od samego początku przyciąga przed ekrany ogromną publiczność, która z zainteresowaniem obserwuje kolejne perypetie głównych bohaterów serialu i z niecierpliwością czeka na nowe epizody telenoweli. Co wydarzy się w nadchodzących odcinkach Miłości i przeznaczenia?

MIŁOŚĆ w serialu [Wieczna miłość, Wymarzona miłość, Miłosne potyczki] | ESKA XD - Hotplota #42

Miłość i przeznaczenie - odcinek 84

W czasie odwiedzin w więzieniu Dżemile namawia Mehdiego na ślub z Benal. Koledzy w biurze serdecznie przyjmują Zejnep po jej niedawnych przeżyciach. Pijany Bajram przychodzi do biura i robi awanturę. Zejnep nie przyjmuje od Mehdiego pożegnalnego prezentu. Mehdi decyduje się na ślub z Benal.

Miłość i przeznaczenie - odcinek 85

Mehdi i Benal biorą w więzieniu ślub. Emine i Zejnep gadają o cechach byłych mężczyzn Zejnep. Barysz zaprasza Zejnep i Eminę na kolację. W towarzystwie Sawasz znowu się rozkręca. Zejnep zaczyna uczyć Barysza tańca.

Miłość i przeznaczenie - odcinek 86

Benal z dzieckiem odwiedza Mehdiego w więzieniu. W celi pojawia się Osman, który ma wobec Mehdiego złe zamiary. Patyczak próbuje namówić Zejnep do wycofania skargi na Mehdiego. Do Barysza przyjeżdża wuj Ali.

Sonda
Czy oglądasz tureckie seriale?

Miłość i przeznaczenie - odcinek 87

Emine i Sultan odwiedzają Sawasza, poznają wujka Alego i zajmują się gospodarstwem. Zejnep kategorycznie odmawia wycofania skargi na Mehdiego. Barysz jest bardzo przeziębiony.

Miłość i przeznaczenie - odcinek 88

Zejnep opiekuje się chorym Baryszem. Osman ciężko rani Mehdiego. Dżemile rozpacza. Ali proponuje Sultan odpłatne prowadzenie domu. Emine jest tym oburzona. Dżemile robi awanturę Zejnep.

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE