Miłość i przeznaczenie

i

Autor: materiały TVP

Miłość i przeznaczenie 84, 85, 86, 87, 88 streszczenie. Zejnep odmawia wycofania skargi na Mehdiego. Kobieta opiekuje się chorym Baryszem. Osman ciężko rani Mehdiego

2022-04-04 9:07

Miłość i przeznaczenie odc. 84, 85, 86, 87, 88 streszczenie - co się wydarzy w nowym tureckim serialu? Premierowe epizody zostaną wyemitowane w dniach 4-8 kwietnia 2022 roku w TVP 2 o godzinie 17:10. Produkcję będzie można oglądać także w internecie na stronie vod.tvp.pl.

Miłość i przeznaczenie to turecka telenowela, która na antenie Telewizji Polskiej jest emitowana od grudnia 2021 roku. Produkcja od samego początku przyciąga przed ekrany ogromną publiczność, która z zainteresowaniem obserwuje kolejne perypetie głównych bohaterów serialu i z niecierpliwością czeka na nowe epizody telenoweli. Co wydarzy się w nadchodzących odcinkach Miłości i przeznaczenia?

MIŁOŚĆ w serialu [Wieczna miłość, Wymarzona miłość, Miłosne potyczki] | ESKA XD - Hotplota #42

Miłość i przeznaczenie - odcinek 84

W czasie odwiedzin w więzieniu Dżemile namawia Mehdiego na ślub z Benal. Koledzy w biurze serdecznie przyjmują Zejnep po jej niedawnych przeżyciach. Pijany Bajram przychodzi do biura i robi awanturę. Zejnep nie przyjmuje od Mehdiego pożegnalnego prezentu. Mehdi decyduje się na ślub z Benal.

Miłość i przeznaczenie - odcinek 85

Mehdi i Benal biorą w więzieniu ślub. Emine i Zejnep gadają o cechach byłych mężczyzn Zejnep. Barysz zaprasza Zejnep i Eminę na kolację. W towarzystwie Sawasz znowu się rozkręca. Zejnep zaczyna uczyć Barysza tańca.

Miłość i przeznaczenie - odcinek 86

Benal z dzieckiem odwiedza Mehdiego w więzieniu. W celi pojawia się Osman, który ma wobec Mehdiego złe zamiary. Patyczak próbuje namówić Zejnep do wycofania skargi na Mehdiego. Do Barysza przyjeżdża wuj Ali.

Sonda
Czy oglądasz tureckie seriale?

Miłość i przeznaczenie - odcinek 87

Emine i Sultan odwiedzają Sawasza, poznają wujka Alego i zajmują się gospodarstwem. Zejnep kategorycznie odmawia wycofania skargi na Mehdiego. Barysz jest bardzo przeziębiony.

Miłość i przeznaczenie - odcinek 88

Zejnep opiekuje się chorym Baryszem. Osman ciężko rani Mehdiego. Dżemile rozpacza. Ali proponuje Sultan odpłatne prowadzenie domu. Emine jest tym oburzona. Dżemile robi awanturę Zejnep.