Miłość i przeznaczenie 34, 35, 36, 37, 38 streszczenie. Mehdi po ataku nożownika odzyskuje przytomność. Zejnep wyznaje szokującą informację

2022-01-22 20:39 Leon Pietrzak
Miłość i przeznaczenie
Autor: materiały TVP

Miłość i przeznaczenie - streszczenie odc. 34, 35, 36, 37, 38. W najbliższych odcinkach czeka widzów wiele emocji. Mehdi wyjdzie ze szpitala po tym jak został ugodzony nożem przez Ahmeta. Faruk będzie ciągle próbowała zdobyć serce Emine, a Zejnep stwierdzi, że może odejść od Mehdiego. Co jeszcze wydarzy się w serialu?

Miłość i przeznaczenie - co wydarzy się w odcinkach 24-28 stycznia 2022? Miłość i przeznaczenie to turecki serial, który zastąpił wielki hit "Promyk nadziei". Główne role w nowej produkcji TVP2 grają: Demet Ozdemir, Ibrahim Celikkol, Senan Kara, Zuhal Gencer oraz Engin Hepileri. W telenoweli nie brakuje nagłych zwrotów akcji, nieprzewidywalnych sytuacji, czarnych charakterów oraz atrakcyjnej obsady. Produkcja znad Bosforu cieszy się wielkim zainteresowaniem i wszyscy są ciekawi, co wydarzy się w nadchodzących odcinkach. Poniżej znajdziecie streszczenia odc. 34, 35, 36, 37 i 38.

Miłość i przeznaczenie - odcinek 34

Mehdi wreszcie odzyskuje przytomność po tym, gdy został ugodzony nożem przez Ahmeta. Mężczyzna w końcu wraca do domu. Faruk w dalszym ciągu uwodzi naiwną Emine. Zejnep uważa, że Benal powinna jak najszybciej poinformować Mehdiego o tym, że spodziewa się z nim dziecka. Tymczasem Nuh opowiada Mehdiemu o tym, jak Bajram wraz z grupą znajomych dał bolesną nauczkę ludziom Ahmeta Lisa.

Sonda
Który serial jest lepszy? Promyk nadziei czy Miłość i przeznaczenie?

Miłość i przeznaczenie - odcinek 35

W rzeczach Emine Sultan znajduje drogie buty i torebkę. Jest pełna podejrzeń, co do córki. Zejnep mówi Mehdiemu, że Benal jest z nim w ciąży. Mehdi jedzie do Benal i ona wyrzuca mu, co zrobiły najbliższe mu osoby. W rozmowie z Emine, Zejnep stwierdza, że dla dobra dziecka jest gotowa odejść od Mehdiego.

Miłość i przeznaczenie - odcinek 36

Wiadomość o ciąży Benal wprowadza w życie rodziny wielkie zamieszanie. Dżemile i Mużgan omawiają problemy z Sultan i Emine, dołącza do nich Zejnep. Dochodzi do trudnej rozmowy. Zejnep pisze do Mehdiego pożegnalny list, w którym wyznaje mu miłość.

Miłość i przeznaczenie - odcinek 37

Mehdi znajduje pijanego Bajrama, który obiecuje poprawę. Sultan widzi, jak Emine całuje się z Farukiem i robi wielką awanturę. Zejnep wybacza Mehdiemu i wyznaje mu miłość. Zeliha wynajmuje dla Benal mieszkanie.

Miłość i przeznaczenie - odcinek 38

Nermin zaprasza rodzinę Mehdiego na wyjazd do hotelu. Wszystkich ogarnia wielka radość, trwają przygotowania. Sultan i Nuh także dołączają do wycieczki. Emine ucieka z domu i jedzie do Faruka, który zabiera ją do tego samego hotelu.

Miłość i przeznaczenie - GWIAZDY SERIALU PRYWATNIE | ESKA XD - Hotplota #38
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
NAJNOWSZE