Miłość i przeznaczenie 121, 122, 123 streszczenie. Nesrin ratuje Zejnep z opresji na drodze

2022-05-31 13:08 Leon Pietrzak
Miłość i przeznaczenie
Autor: materiały TVP

Co wydarzy się w kolejnych odcinkach tureckiego serialu „Miłość i przeznaczenie”? Mehdi będzie próbował rozprawić się z bandą Meto, a Nermin, Sultan, Sakine i Ali Ryza zaczną omawiać wspólne interesy. Co jeszcze czeka widzów? Poniżej znajdziecie streszczenia odcinków 121-123, które zostaną wyemitowane 30 i 31 maja oraz 1 czerwca w TVP2.

Miłość i przeznaczenie odc. 121, 122, 123 - streszczenie. Seriale znad Bosforu cieszą się w Polsce ogromną popularnością. Jedną z najchętniej oglądanych produkcji jest "Miłość i przeznaczenie" - czyli tytuł, który zajął miejsce Promyka Nadziei. Historia Zejnep i Barysza szybko skradła serca widzów, a wielu fanów niecierpliwie wyczekuje nowych odcinków. Nadchodzące epizody zapowiadają się niezwykle emocjonująco! Mehdi będzie próbował rozprawić się z bandą Meto. Zasłani Zejnep uciekającą z małą Mużgan i nie skończy się to dla niego dobrze. To oczywiście nie koniec, bo wydarzy się jeszcze więcej! Poniżej prezentujemy streszczenia do odcinków, które będzie można oglądać od 30 maja na TVP2 o godz. 17:15.

ZOBACZ RÓWNIEŻ: Miłość i przeznaczenie - koniec serialu! Data ostatniego odcinka znana!

Miłość i przeznaczenie - GWIAZDY SERIALU PRYWATNIE | ESKA XD - Hotplota #38

Miłość i przeznaczenie - odcinek 121 streszczenie

Mehdi rozprawia się z bandą Meto. Zasłania Zejnep uciekającą z małą Mużgan i ginie. Uroczystości pogrzebowe i pochówek Mehdiego. Rodzina i krąg najbliższych wspominają zmarłego.

Miłość i przeznaczenie - odcinek 122 streszczenie

Emine przekonuje Zejnep, że w tych trudnych chwilach musi z kimś rozmawiać. Sakine uważa, że to przez nią Zejnep doświadcza tylu nieszczęść. Dżemile nie wie, jak o śmierci syna zawiadomić matkę.

Sonda
Będziesz tęsknić za serialem "Miłość i przeznaczenie"?

Miłość i przeznaczenie - odcinek 123 streszczenie

Emine wyciąga Zejnep z domu do pracy. W biurze sprzeczka Zejnep w Baryszem. Nermin, Sultan, Sakine i Ali Ryza omawiają przyszłe wspólne interesy. Niejaka Nesrin ratuje Zejnep z opresji na drodze.

Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
NAJNOWSZE