Miłość i przeznaczenie

i

Autor: materiały TVP

Miłość i przeznaczenie 121, 122, 123 streszczenie. Nesrin ratuje Zejnep z opresji na drodze

2022-05-31 13:08

Co wydarzy się w kolejnych odcinkach tureckiego serialu „Miłość i przeznaczenie”? Mehdi będzie próbował rozprawić się z bandą Meto, a Nermin, Sultan, Sakine i Ali Ryza zaczną omawiać wspólne interesy. Co jeszcze czeka widzów? Poniżej znajdziecie streszczenia odcinków 121-123, które zostaną wyemitowane 30 i 31 maja oraz 1 czerwca w TVP2.

Miłość i przeznaczenie odc. 121, 122, 123 - streszczenie. Seriale znad Bosforu cieszą się w Polsce ogromną popularnością. Jedną z najchętniej oglądanych produkcji jest "Miłość i przeznaczenie" - czyli tytuł, który zajął miejsce Promyka Nadziei. Historia Zejnep i Barysza szybko skradła serca widzów, a wielu fanów niecierpliwie wyczekuje nowych odcinków. Nadchodzące epizody zapowiadają się niezwykle emocjonująco! Mehdi będzie próbował rozprawić się z bandą Meto. Zasłani Zejnep uciekającą z małą Mużgan i nie skończy się to dla niego dobrze. To oczywiście nie koniec, bo wydarzy się jeszcze więcej! Poniżej prezentujemy streszczenia do odcinków, które będzie można oglądać od 30 maja na TVP2 o godz. 17:15.

ZOBACZ RÓWNIEŻ: Miłość i przeznaczenie - koniec serialu! Data ostatniego odcinka znana!

Miłość i przeznaczenie - GWIAZDY SERIALU PRYWATNIE | ESKA XD - Hotplota #38

Miłość i przeznaczenie - odcinek 121 streszczenie

Mehdi rozprawia się z bandą Meto. Zasłania Zejnep uciekającą z małą Mużgan i ginie. Uroczystości pogrzebowe i pochówek Mehdiego. Rodzina i krąg najbliższych wspominają zmarłego.

Miłość i przeznaczenie - odcinek 122 streszczenie

Emine przekonuje Zejnep, że w tych trudnych chwilach musi z kimś rozmawiać. Sakine uważa, że to przez nią Zejnep doświadcza tylu nieszczęść. Dżemile nie wie, jak o śmierci syna zawiadomić matkę.

Sonda
Będziesz tęsknić za serialem "Miłość i przeznaczenie"?

Miłość i przeznaczenie - odcinek 123 streszczenie

Emine wyciąga Zejnep z domu do pracy. W biurze sprzeczka Zejnep w Baryszem. Nermin, Sultan, Sakine i Ali Ryza omawiają przyszłe wspólne interesy. Niejaka Nesrin ratuje Zejnep z opresji na drodze.