Miłość i przeznaczenie

i

Autor: materiały TVP

Miłość i przeznaczenie 121, 122, 123, 124, 125 streszczenie. Siostra Zejnep powróci, by się zemścić!

2022-05-28 15:32

Co wydarzy się w kolejnych odcinkach tureckiego serialu „Miłość i przeznaczenie”? Nermin, Sultan, Sakine i Ali Ryza zaczną omawiać przyszłe wspólne interesy. Mehdi będzie próbował rozprawić się z bandą Meto, ale nie skończy się to dla niego szczęśliwie. Co jeszcze czeka widzów? Poniżej znajdziecie streszczenia odcinków 121-125, które będą emitowane od 30 maja do 3 czerwca w TVP2.

Miłość i przeznaczenie odc. 121, 122, 123, 124, 125 - streszczenie na cały tydzień. Seriale znad Bosforu cieszą się w Polsce ogromną popularnością. Jedną z najchętniej oglądanych produkcji jest "Miłość i przeznaczenie" - czyli tytuł, który zajął miejsce Promyka Nadziei. Historia Zejnep i Barysza szybko skradła serca widzów, a wielu fanów niecierpliwie wyczekuje nowych odcinków. Nadchodzące epizody zapowiadają się niezwykle emocjonująco! Mehdi będzie próbował rozprawić się z bandą Meto. Zasłani Zejnep uciekającą z małą Mużgan i zginie. To oczywiście nie koniec, bo wydarzy się jeszcze więcej! Poniżej prezentujemy streszczenia do odcinków, które będzie można oglądać od 30 maja na TVP2 o godz. 17:15.

ZOBACZ RÓWNIEŻ: Miłość i przeznaczenie - koniec serialu! Data ostatniego odcinka znana!

Miłość i przeznaczenie - GWIAZDY SERIALU PRYWATNIE | ESKA XD - Hotplota #38

Miłość i przeznaczenie - odcinek 121 streszczenie

Mehdi rozprawia się z bandą Meto. Zasłania Zejnep uciekającą z małą Mużgan i ginie. Uroczystości pogrzebowe i pochówek Mehdiego. Rodzina i krąg najbliższych wspominają zmarłego.

Miłość i przeznaczenie - odcinek 122 streszczenie

Emine przekonuje Zejnep, że w tych trudnych chwilach musi z kimś rozmawiać. Sakine uważa, że to przez nią Zejnep doświadcza tylu nieszczęść. Dżemile nie wie, jak o śmierci syna zawiadomić matkę.

Sonda
Będziesz tęsknić za serialem "Miłość i przeznaczenie"?

Miłość i przeznaczenie - odcinek 123 streszczenie

Emine wyciąga Zejnep z domu do pracy. W biurze sprzeczka Zejnep w Baryszem. Nermin, Sultan, Sakine i Ali Ryza omawiają przyszłe wspólne interesy. Niejaka Nesrin ratuje Zejnep z opresji na drodze.

Miłość i przeznaczenie - odcinek 124 streszczenie

Siostra Zejnep, która w dzieciństwie uciekła z domu, wraca, by się zemścić, a do pomocy ma byłego męża Nermin i jego flamę. Ali, Sultan, Sakine i Nermin podekscytowani pomysłem otworzenia restauracji. Zejnep się miota i błędnie odbiera intencje otaczających ją ludzi.

Miłość i przeznaczenie - odcinek 125 streszczenie

Sultan, Sakine, Nermin, Nuh i Ali oglądają lokale do wynajęcia na restaurację. Nesrin nakłania Zejnep na spotkanie ze swym bratem Tarikiem, który ma jej pomóc w prowadzeniu firmy przejętej od matki Nermin. Benal chce podjąć pracę poza Stambułem. Dżemile jest temu przeciwna.