Miłość i przeznaczenie 116, 117, 118, 119, 120 streszczenie. Ali Ryza prosi Sultan o rękę, jednak nie uzyskuje odpowiedzi

2022-05-21 14:59 Joanna Dembek
Miłość i przeznaczenie
Autor: materiały TVP

Serial „Miłość i przeznaczenie” opowiadający losy młodej kobiety o imieniu Zejnep, to opowieść o uczuciach i trudnych międzyludzkich relacjach. Turecka produkcja zapewnia moc niezwykłych zwrotów akcji, które wciągną najbardziej wymagającego widza. Już teraz możesz sprawdzić co wydarzy się w nadchodzących epizodach, które zostaną wyemitowane 23-27 maja 2022 w stacji TVP2. Co czeka bohaterów „Miłości i przeznaczenia” w odcinkach 116-120?

Miłość i przeznaczenie to wzruszająca i trzymająca w napięciu opowieść o młodej kobiecie Zejnep, która w wieku siedmiu lat trafiła pod opiekę Nermin i Ekrema. Zamożna para włożyła całe serce w wychowanie dziewczyny i dała dobry start w przyszłość. Nikt jednak nie wie, że sprzątaczka o imieniu Sakine, pracująca w domu Nermin i Ekrema to biologiczna matka Zejnep. Kobieta pragnie, aby córka związała się z mechanikiem samochodowym, Mehdim. Ponad sto wyemitowanych w Polsce odcinków „Miłości i przeznaczenia” pokazało widzom, że to telenowela, która mocno trzyma w napięciu. Jeśli jesteś ciekawy, co czeka bohaterów w odcinkach 116-120, zapraszamy przed telewizory codziennie od poniedziałku do piątku w dniach 23-17 maja 2022. A już teraz sprawdź co czeka Zejnep i innych bohaterów tureckiego serialu.

ZOBACZ RÓWNIEŻ: Miłość i przeznaczenie - koniec serialu! Data ostatniego odcinka znana!

Miłość i przeznaczenie – streszczenie odcinka 116

Dżemile wspiera Mehdiego w opiece nad Mużgan, co irytuje Nuha. Barysz i Zejnep wpadają na trop Benal. Ali aluzyjnie wyznaje miłość Sultan. Mehdi chce zerwać z Dżengizem.

Miłość i przeznaczenie – streszczenie odcinka 117

Ali Ryza prosi Sultan o rękę, jednak nie uzyskuje odpowiedzi. Narasta konflikt między Mehdim a Dżengizem. Barysz i Zejnep odnajdują Benal, która nie chce z nimi rozmawiać. Spędzają noc w hotelu.

Miłość i przeznaczenie – streszczenie odcinka 118

Mehdi oznajmia Dżengizowi, że chce się wycofać, lecz ten grozi mu i każe zwrócić dług. Mehdi przenosi się z Nuhem i Dżemile do wynajętego domu. Benal powraca. Ludzie Dżengiza ostrzeliwują dom Zejnep i Barysza.

Miłość i przeznaczenie – streszczenie odcinka 119

Mehdi przekonuje Zejnep, że nie on stoi za zamachami. Dżengiz ponownie mu grozi. Mehdi cierpi i nie wie, jak uporać się ze swoim problemem. Ali Ryza prosi o pomoc Sadiego, przyjaciela z młodości.

Tureckie seriale, które warto obejrzeć
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
NAJNOWSZE