"Miłość i nadzieja" odcinek 350. Melis osaczona, a Zeynep zbliża się do Egego

2025-11-27 22:53

"Miłość i nadzieja" - odcinek 350. (emisja 9.12.2025) to nowe kłopoty Melis i kolejna próba Kuzeya w niszczeniu Bahar. Co dokładnie się wydarzy? Oto szczegóły 350. odcinka popularnego tureckiego serialu "Miłość i nadzieja", który zostanie wyemitowany 9 grudnia na antenie TVP2.

Miłość i nadzieja odcinek 350: streszczenie (9.12.2025)

i

Autor: Screen Youtube/ Aşk ve Umut/ Youtube

"Miłość i nadzieja" - w 350. odcinku tureckiego serialu "Ask ve umut" (emisja 9.12.2025) Kuzey dalej będzie walczył by skompromitować Bahar, Zeynep dowie się prawdy o Melodi i znów zbliży się do Egego, a były chłopak Melis zaczyna zachowywać się coraz bardziej niepokojąco. Co jeszcze wydarzy się w serialu "Miłość i nadzieja" we wtorek 9 grudnia? Szczegóły poniżej.

"Miłość i nadzieja", odcinek 350: streszczenie szczegółowe (emisja 8.12.2025)

Streszczenie 350. odcinka serialu "Miłość i nadzieja" prezentuje się następująco: Kuzey prowadzi skomplikowaną grę, usiłując skompromitować Bahar. Zeynep dowiaduje się o przeszczepionym sercu Melodi, co zbliża ją do Egego. Gokhan osacza Melis.

"Miłość i nadzieja" - obsada. Kto jest kim w tureckim serialu?

Obsada serialu "Miłość i nadzieja" prezentuje się następująco:

  • Eda Elif Başlamışlı - Zeynep,
  • Melis - Zeynep Melis Girşen,
  • Ege - Furkan Okumuş,
  • Bülent - Arda Esen,
  • Feraye - Zafer Demircan,
  • Kuzey - Hakan Dinçkol,
  • Sila - İlayda Orkut,
  • Bahar - Aslı Atıl,
  • Cavidan - Hülya Aydın,
  • Hülya - Neşe Mengüloğlu,
  • Naciye - Serap Önder,
  • Gonul - Özgür Kaymak,
  • Yıldız - Duygu Keser,
  • Cihan - Erdem Adilce,
  • Belkıs - Pınar Kankılıç,
  • Seda - Ezgi Yanık,
  • Elif - Cemre Kurum,
  • Handan - Gamze İğdiroğlu,
  • Yiğit - Eren Çalı,
  • Melodi - Aleyna Çalışır.

"Miłość i nadzieja": ile odcinków liczy serial i kiedy premiera ostatniego w Polsce?

"Miłość i nadzieja" to serial, który w rodzimej Turcji dobiegł już końca. Produkcja liczy łącznie 2 sezony, na które składa się 285 odcinków. W Polsce liczba ta będzie większa, bowiem odcinki pocięto, by skrócić czas ich trwania. Na obecną chwilę nie wiemy, kiedy finałowy odcinek "Miłości i nadziei" trafi na antenę TVP, ale wygląda na to, że powoli zbliżamy się do końca.

"Miłość i nadzieja" czy "Dziedzictwo"? Rozpoznaj serial po postaci
Pytanie 1 z 13
Z którego serialu pochodzi ta postać?
Z którego serialu pochodzi ta postać?
Takiego filmu jeszcze w Polsce nie było. Obsada "DZIKIEGO" zdradza nam kulisy | WYWIAD