Miłość i medycyna odcinek 13 - co z dalszymi losami bohaterów?

2021-05-17 12:30 kg
Miłość i medycyna
Autor: materiały TVP

Serial Miłość i medycyna zadebiutował na antenie Telewizji Polskiej pod koniec kwietnia 2021 roku. Produkcja składająca się z 12 odcinków jest emitowana od poniedziałku do czwartku, o godzinie 21:50 w TVP2. W poniedziałek 17 maja 2021 roku widzowie zobaczą ostatni odcinek duńskiego serialu. Co z dalszymi losami bohaterów? Czy powstaną nowe odcinki produkcji? Sprawdźcie koniecznie.

Miłość i medycyna odcinek 13. Miłość, choroba, zdrowie i lęk przed egzaminami w duńskim szpitalu w latach 50-tych. Erik i Anna są jednymi z pierwszych, którzy zostali przyjęci do szkoły pielęgniarskiej, w której mężczyźni i kobiety szkolą się razem. Ze względu na brak wyszkolonych pielęgniarek, rząd duński podejmuje próbną decyzję, że mężczyzna może pracować jako pielęgniarka. Mężczyznom nie jest łatwo zostać przyjętym na stanowisko pielęgniarki w środowisku pracy, w którym panują staromodne hierarchie i surowa, dyscyplinarna etyka pracy.

Kozacka miłość VS Więzień miłości. Czym się różnią te seriale? | ESKA XD - Hotplota #21

Miłość i medycyna - co się wydarzy w finale serialu?

Aby uniknąć plotek, Christian postanawia wyprawić przyjęcie i oficjalnie ogłosić zaręczyny z Lis. Anna ulega prośbie młodej epileptyczki, która woli pójść do toalety, niż skorzystać z basenu. W drodze panna Holm dostaje napadu. Na oddziale żeńskim nie ma nikogo, pomocy może udzielić tylko przechodzący w pobliżu Bjorn. Pozostawiona bez opieki pacjentka dostaje kolejnego napadu. Oddziałowa nie godzi się, żeby pilnował jej kontuzjowany Bjorn i dziewczyna zostaje ubrana w kaftan bezpieczeństwa. Peter proponuje Annie, żeby poszła razem z nim na spotkanie z dyrektorem. 

Stremowany przewodniczący gubi się w szczegółach, na szczęście Anna ratuje sytuację jasno przedstawiając propozycję uczniów. W klubie jazzowym Anna spotyka Olego. Koleżanki namawiają ją, żeby została z muzykiem. A tuż przed przyjęciem zaręczynowym Lis i Christiana, Margrethe odwiedzają córka i wnuczka. 

Miłość i medycyna odcinek 13 - co z dalszymi losami bohaterów?

Niestety dwunasty odcinek serialu, który zostanie wyemitowany w poniedziałek 17 maja 2021 roku, jest ostatnim epizodem produkcji. Nie powstaną kolejne odcinki. Wiadomo już, ze miejsce Miłości i medycyny zajmie miniserial Małe kobietki. Brytyjski hit, składający się z 3 odcinków, zostanie pokazany 18, 19 oraz 20 maja w TVP 2.

Podziel się opinią
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
NAJNOWSZE