Milionerzy: bohaterem którego filmu jest sanacyjny dziedzic Wawrzyniec Pruski?

2021-06-14 20:00 kg
Milionerzy
Autor: Bartosz KRUPA/East News

Bohaterem którego filmu jest sanacyjny dziedzic Wawrzyniec Pruski? Jak brzmi poprawna odpowiedź na to pytanie z Milionerów i czy znała ją uczestniczka programu? Pytania w teleturnieju nie należą do najłatwiejszych. Na szczęście uczestnicy mają do wykorzystania trzy koła ratunkowe - pół na pół, telefon do przyjaciela oraz publiczność. Czy uczestniczka wykorzystała dostępne koła, aby udzielić odpowiedzi na to pytanie?

Bohaterem którego filmu jest sanacyjny dziedzic Wawrzyniec Pruski? Która odpowiedź na to pytanie z Milionerów jest prawidłowa i czy uczestniczka była w stanie jej udzielić bez wykorzystania żadnego z dostępnych kół ratunkowych? Propozycje, które przeczytał jej Hubert Urbański, brzmiały następująco: A) "Rozmowy kontrolowane" B) "Żona dla Australijczyka" C) "Małżeństwo z rozsądku" D) "Ostatnia paróweczka". 

Bohaterem którego filmu jest sanacyjny dziedzic Wawrzyniec Pruski?

Tak brzmiało pytanie za 10 tysięcy złotych. Uczestniczka nie była pewna odpowiedzi, dlatego postanowiła wykorzystać koło ratunkowe - publiczność. Osoby zgromadzone w studiu w 69 % wskazały odpowiedź D), w 17% - A), 12% - B) oraz 2% - C). Uczestniczka postanowiła zaufać publiczności i zaznaczyła odpowiedź D) "Ostatnia paróweczka". To poprawna odpowiedź, uczestniczka wygrała 10 tysięcy złotych.

Najprzystojniejsi aktorzy z tureckich seriali. TOP10 | ESKA XD - Hotplota #24
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
NAJNOWSZE