Milionerzy: W mózgu istota szara, tworząc korę mózgu, otacza istotę białą. W rdzeniu kręgowym jest...

2021-06-29 14:45 AW
Milionerzy
Autor: Materiały Prasowe

W mózgu istota szara, tworząc korę mózgu, otacza istotę białą. W rdzeniu kręgowym jest... Jak brzmi poprawna odpowiedź na to pytanie z Milionerów i czy znała ją uczestniczka? Pytania w teleturnieju często bywają naprawdę bardzo podchwytliwe, zwłaszcza te, które można usłyszeć na początku programu, a także te, które są za sumy gwarantowane. Czy tej osobie udało się zbliżyć do głównej wygranej?

W mózgu istota szara, tworząc korę mózgu, otacza istotę białą. W rdzeniu kręgowym jest... Która odpowiedź na to pytanie z Milionerów jest prawidłowa i czy uczestnik był w stanie jej udzielić bez wykorzystania żadnego z kół ratunkowych? Propozycje, które przeczytał mu Hubert Urbański, brzmiały następująco: A) tak samo, B) odwrotnie, C) tylko istota szara, D) tylko istota biała.

W mózgu istota szara, tworząc korę mózgu, otacza istotę białą. W rdzeniu kręgowym jest...

Tak brzmiało pytanie za 500 tys. zł. Uczestniczka nie była pewna odpowiedzi i nie miała już kół ratunkowych, mimo to zdecydowała się na zaznaczenie C. Niestety, poprawna odpowiedź na to pytanie to B) odwrotnie.

ESKA XD #024 - pieniądze polskich piłkarzy, hity na Euro, przystojniacy z tureckich seriali
Podziel się opinią
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
NAJNOWSZE