Milionerzy - pytanie za milion 24.06.2021. Jak brzmiało? Jaka jest odpowiedź?

2021-06-24 18:00 Alicja Wójcik
Milionerzy
Autor: Materiały Prasowe

Zgarnięcie głównej nagrody w Milionerach to nie lada wyzwanie! Mimo że polska edycja teleturnieju emitowana jest z przerwami od 1999 roku, jak dotąd z milionem złotych ze studia TVN wyszły tylko trzy osoby - w 2010 roku Krzysztof Wójcik, w 2018 roku Maria Romanek, a w 2019 roku Katarzyna Kant-Wysocka. Mimo że jak na razie nie znalazł się czwarty zawodnik, który odpowiedziałby poprawnie na wszystkie pytania, cały czas znajdują się osoby, którym udaje się usłyszeć upragnione pytanie za milion złotych.

Milionerzy - pytanie za milion 24.06.2021. Jak brzmiało? Jaka jest odpowiedź? Hubert Urbański miał okazję zadać kolejne pytanie za milion złotych w 385 odcinku Milionerów. Szczęśliwcem, któremu udało się dojść tak daleko, był pan Łukasz Grymuza. Premierowo odcinek ten został wyemitowany w październiku 2020 roku, jednak stacja przypomniała ten niezwykły moment podczas wakacyjnych powtórek Milionerów.

Milionerzy - pytanie za milion 24.06.2021. Jak brzmiało? Jaka jest odpowiedź?

Pan Łukasz przez wszystkie pozostałe pytania przeszedł jak burza. Przy pytaniu za 500 tys. zł miał jeszcze dwa koła ratunkowe! Pół na pół wykorzystał jednak przy przedostatnim pytaniu, a przy pytaniu za milion dysponował już tylko telefonem do przyjaciela. Okazał się on przydatny, gdyż zawodnik nie był w stanie sam wskazać poprawnej odpowiedzi na pytanie za milion, a brzmiało ono następująco:

Niektóre z owoców dojrzewają jeszcze po zbiorach. Który zerwany niedojrzały taki pozostanie?

A) wiśnia, B) banan, C) gruszka, D) awokado

Pan Łukasz chwilę się wahał, jednak jego teść, który był pod telefonem, nie był w stanie pomóc mu we wskazaniu poprawnej odpowiedzi. Ostatecznie zawodnik postanowił nie ryzykować i zrezygnował z dalszej gry, zabierając 500 tys. zł. Poprawna odpowiedź na to pytanie to natomiast A) wiśnia.

ESKA XD #025 - EKIPA, IGRZYSKA TOKIO, SPRZEDAWCY SAMOCHODÓW
Podziel się opinią
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
NAJNOWSZE