Milionerzy: Prątek Kocha - którą z chorób wywołuje?

2021-06-23 12:27 AW
Milionerzy
Autor: Materiały Prasowe

Prątek Kocha - którą z chorób wywołuje? Jak brzmi poprawna odpowiedź na to pytanie z Milionerów i czy znał ją uczestnik? Pytania w teleturnieju często bywają naprawdę bardzo podchwytliwe, zwłaszcza te, które można usłyszeć na początku programu, a także te, które są za sumy gwarantowane. Czy tej osobie udało się zbliżyć do głównej wygranej?

Prątek Kocha - którą z chorób wywołuje? Która odpowiedź na to pytanie z Milionerów jest prawidłowa i czy uczestnik był w stanie jej udzielić bez wykorzystania żadnego z kół ratunkowych? Propozycje, które przeczytał mu Hubert Urbański, brzmiały następująco: A) gruźlicę, B) błonicę, C) anginę, D) cholerę.

Prątek Kocha - którą z chorób wywołuje?

Tak brzmiało pytanie za 5 tys. zł. Uczestnik postanowił poprosić o pomoc publiczność, po czym zaznaczył A. Była to bardzo dobra decyzja, ponieważ odpowiedź A) gruźlicę jest prawidłowa.

ESKA XD #025 - EKIPA, IGRZYSKA TOKIO, SPRZEDAWCY SAMOCHODÓW
Podziel się opinią
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
NAJNOWSZE