Milionerzy: na słynnym obrazie Gustava Klimta "Pocałunek" kobieta...

2021-06-15 20:05 kg
Milionerzy
Autor: Materiały Prasowe

Na słynnym obrazie Gustava Klimta "Pocałunek" kobieta... Jak brzmi poprawna odpowiedź na to pytanie z Milionerów i czy znała ją uczestniczka programu? Pytania w teleturnieju nie należą do najłatwiejszych. Na szczęście uczestnicy mają do wykorzystania trzy koła ratunkowe - pół na pół, telefon do przyjaciela oraz publiczność. Czy uczestniczka wykorzystała dostępne koła, aby udzielić odpowiedzi na to pytanie?

Na słynnym obrazie Gustava Klimta "Pocałunek" kobieta... Która odpowiedź na to pytanie z Milionerów jest prawidłowa i czy uczestniczka była w stanie jej udzielić bez wykorzystania żadnego z dostępnych kół ratunkowych? Propozycje, które przeczytał jej Hubert Urbański, brzmiały następująco: A) nie klęczy B) nie jest bosa C) nie obejmuje mężczyzny D) nie jest naga. 

Na słynnym obrazie Gustava Klimta "Pocałunek" kobieta...

Tak brzmiało pytanie za 20 tysięcy złotych. Uczestniczka nie znała poprawnej odpowiedzi, dlatego postanowiła wykorzystać koło ratunkowe - telefon do przyjaciela. Osoba, do której dodzwoniła się uczestniczka, również nie znała poprawnej odpowiedzi. Uczestniczka wykorzystała jeszcze jedno koło ratunkowe - pół na pół. Do wyboru pozostały odpowiedzi C) nie obejmuje mężczyzny oraz D) nie jest naga. Zaznaczyła wariant D) nie jest naga i była to bardzo dobra decyzja, ponieważ to poprawna decyzja.

Najprzystojniejsi aktorzy z tureckich seriali. TOP10 | ESKA XD - Hotplota #24
Podziel się opinią
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
NAJNOWSZE