Milionerzy: które państwo ma największą gęstość zaludnienia?

2021-06-09 20:05 kg
Milionerzy
Autor: Materiały Prasowe

Które państwo ma największą gęstość zaludnienia? Jak brzmi poprawna odpowiedź na to pytanie z Milionerów i czy znał ją uczestnik programu? Pytania w teleturnieju nie należą do najłatwiejszych. Na szczęście uczestnicy mają do wykorzystania trzy koła ratunkowe - pół na pół, telefon do przyjaciela oraz publiczność. Czy uczestnik wykorzystał dostępne koła, aby udzielić odpowiedzi na to pytanie?

Które państwo ma największą gęstość zaludnienia? Która odpowiedź na to pytanie z Milionerów jest prawidłowa i czy uczestnik był w stanie jej udzielić bez wykorzystania żadnego z dostępnych kół ratunkowych? Propozycje, które przeczytał mu Hubert Urbański, brzmiały następująco: A) Mongolia B) Australia C) Filipiny D) Arabia Saudyjska.

Które państwo ma największą gęstość zaludnienia?

Tak brzmiało pytanie za 75 tysięcy złotych. Uczestnik nie był pewny poprawnej odpowiedzi, ale postanowił zaryzykować i zaznaczył C) Filipiny. Była to bardzo dobra decyzja, ponieważ to poprawna odpowiedź. 

Najprzystojniejsi aktorzy z tureckich seriali. TOP10 | ESKA XD - Hotplota #24
Podziel się opinią
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
NAJNOWSZE