Milionerzy - mikołajkowy odcinek z gwiazdami. Kto wystąpi? Kiedy oglądać?

2021-12-01 16:00 Adrian Rybak
Milionerzy
Autor: Materiały Prasowe

Zgarnięcie głównej nagrody w Milionerach to nie lada wyzwanie! Mimo że polska edycja teleturnieju emitowana jest z przerwami od 1999 roku, jak dotąd z milionem złotych ze studia TVN wyszły tylko trzy osoby - w 2010 roku Krzysztof Wójcik, w 2018 roku Maria Romanek, a w 2019 roku Katarzyna Kant-Wysocka. Już wkrótce, z okazji Mikołajek, o milion zagrają gwiazdy. Kto to będzie?

Milionerzy - mikołajkowy odcinek z gwiazdami. Kto wystąpi? Kiedy oglądać? Milionerzy to jeden z najpopularniejszych programów rozrywkowych w Polsce. Od wielu lat widzowie wyczekują na szczęśliwców, którym uda się zgarnąć główną nagrodę. Przy okazji to świetna możliwość sprawdzenia własnej wiedzy ogólnej. Pytania często zaskakują, a czasem odpowiedzi na potencjalnie banalne pytania okazują się być trudne. Co jakiś czas organizowane są specjalne odcinki teleturnieju, w których to gwiazdy w duetach walczą o milion na cele charytatywne. W przeszłości w Milionerach widzieliśmy już między innymi Małgorzatę Rozenek i Radosława Majdana czy Filipa i Zygmunta Chajzerów. Teraz czas na kolejne wydanie specjalne, tym razem z okazji Mikołajek. Kto zagra o milion złotych?

Mam Talent - najlepsze występy w historii programu

Milionerzy - gwiazdy 

Z okazji Mikołajek w studiu Milionerów po raz kolejny pojawią się gwiazdy, które zawalczą o milion złotych na wybrany cel charytatywny. W tym roku będą to gwiazdy Dzień Dobry TVN. Do gry zasiądą Marcin Prokop i Dorota Wellman oraz Ewa Drzyzga i Michał Kempa. Kiedy emisja odcinka?

Milionerzy - kiedy odcinek specjalny?

Fani Milionerów zastanawiają się, kiedy będą mogli obejrzeć specjalny, mikołajkowy odcinek ulubionego teleturnieju. Co ciekawe, nie będzie to 6 grudnia. Program zostanie pokazany w czwartek 2 grudnia o godzinie 20:55 na antenie stacji TVN.

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
NAJNOWSZE