Milionerzy - mega wpadka w programie. Uczestnik nie mógł pogodzić się z przegraną i...

Uczestnik Milionerów
Autor: YouTube/Who Wants To Be A Millionaire?

W programach telewizyjnych nietrudno o wpadkę. Zestresowani uczestnicy regularnie zaskakują dziwnymi odpowiedziami, które później stają się hitami internetu, a także bardzo emocjonalnie reagują na przegrane. Na dość swobodne zachowanie pozwolił sobie gracz, który udzielił niepoprawnej odpowiedzi w Milionerach. Nikt wcześniej się na to nie odważył!

Milionerzy - wpadka w programie odbiła się szerokim echem w sieci. W końcu na tak swobodne zachowanie pozwala sobie mało który uczestnik. W trakcie niedzielnego odcinka brytyjskiej wersji cieszącego się popularnością na całym świecie teleturnieju doszło do sytuacji, która z pewnością zapisze się na kartach jako jedna największych, a zarazem najzabawniejszych wpadek w jego wieloletniej historii. Prowadzący show Jeremy Clarkson sam nie wiedział, co powiedzieć na zachowanie uczestnika, który dość emocjonalnie zareagował na fakt, że udzielił złej odpowiedzi i stracił piętnaście tysięcy funtów.

Pytanie dotyczyło sportowca, który udał się na emeryturę, mając zaledwie 26 lat, a po ośmiu latach powrócił, jednak już nie odnosząc większych sukcesów. Grający o milion Justin Beattie postawił na Carla Lewisa, podczas gdy opis dotyczył Bjorna Borga. Reakcja uczestnika na pewno na długo zapadnie w pamięci samego gospodarza, jak i widzów.

WOŚP 2021 - najciekawsze aukcje gwiazd

Milionerzy - wpadka

Jeremy Clarkson nie miał dobrej wiadomości dla uczestnika. Wybrana przez niego odpowiedź okazała się nieprawidłowa.

- Też mam złamane serce. Oczywiście nie tak bardzo jak ty, ale jednak - próbował pocieszać.

Justin był jednak tak zszokowany tym, że odpadł, aż w emocjach przeklął na wizji.

- O ku... - powiedział z niedowierzaniem, powodując parsknięcie śmiechu u prowadzącego, który po chwili przyznał, że nikomu wcześniej w programie nie wymsknęło się takie słowo.

Zachowanie gracza nie umknęło też uwadze widzów, którzy skomentowali zachowanie uczestnika i udostępnili nagrania w mediach społecznościowych. 

NAJNOWSZE