Milionerzy - łęczysko, które składa się z ramion i majdanu, to główny element...

2021-12-08 12:10 Adrian Rybak
Milionerzy
Autor: Materiały Prasowe

Zgarnięcie głównej nagrody w Milionerach to nie lada wyzwanie! Dotąd z milionem złotych ze studia TVN wyszły tylko trzy osoby - w 2010 roku Krzysztof Wójcik, w 2018 roku Maria Romanek, a w 2019 roku Katarzyna Kant-Wysocka. Cały czas pojawiają się nowi ochotnicy, którzy muszą walczyć z trudnymi pytaniami. W ostatnim odcinku jego z pytań zaskoczyło zarówno zawodnika, jak i widzów.

Milionerzy - łęczysko, które składa się z ramion i majdanu, to główny element... Milionerzy to jeden z najpopularniejszych programów rozrywkowych w Polsce. Od wielu lat widzowie wyczekują na szczęśliwców, którym uda się zgarnąć główną nagrodę. Przy okazji to świetna możliwość sprawdzenia własnej wiedzy ogólnej. Pytania często zaskakują, a czasem odpowiedzi na potencjalnie banalne pytania okazują się być trudne. Odpowiedzi na pytania lubią zgadywać także widzowie, którzy lubią wiedzieć, czy udałoby im się wygrać milion. W ostatnim odcinku kłopot sprawiło pytanie o łęczysko. Widzowie próbowali się dowiedzieć w Google, jaka była prawidłowa odpowiedź. Jak powinien odpowiedzieć uczestnik Milionerów?

Mam Talent - najlepsze występy w historii programu

Milionerzy - pytanie o łęczysko

Uczestnik programu Milionerzy musiał odpowiedzieć na następujące pytanie: Łęczysko, które składa się z ramion i majdanu, to główny element... Do wyboru miał cztery warianty odpowiedzi:

A. łuku

B. żołnierskiego płaszcza

C. cyrkla

D. liturgicznego świecznika

Uczestnik nie był w stanie odpowiedzieć sam na pytanie i zadzwonił do przyjaciółki, która też nie była w stanie mu pomóc. Ostatecznie zaznaczył odpowiedź C. Czy miał rację?

Milionerzy - poprawna odpowiedź

Niestety, uczestnik wskazał błędną odpowiedź i odpadł z gry. Prawidłowa odpowiedź na to pytanie to A, czyli łuk. Prowadzący programu Hubert Urbański wyjaśnił, że łuk jest jedną z najstarszych broni towarzyszącej człowiekowi, a łęczysko to element łuku.

Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
NAJNOWSZE