Milionerzy

i

Autor: Materiały Prasowe

Milionerzy - łęczysko, które składa się z ramion i majdanu, to główny element...

2021-12-08 12:10

Zgarnięcie głównej nagrody w Milionerach to nie lada wyzwanie! Dotąd z milionem złotych ze studia TVN wyszły tylko trzy osoby - w 2010 roku Krzysztof Wójcik, w 2018 roku Maria Romanek, a w 2019 roku Katarzyna Kant-Wysocka. Cały czas pojawiają się nowi ochotnicy, którzy muszą walczyć z trudnymi pytaniami. W ostatnim odcinku jego z pytań zaskoczyło zarówno zawodnika, jak i widzów.

Milionerzy - łęczysko, które składa się z ramion i majdanu, to główny element... Milionerzy to jeden z najpopularniejszych programów rozrywkowych w Polsce. Od wielu lat widzowie wyczekują na szczęśliwców, którym uda się zgarnąć główną nagrodę. Przy okazji to świetna możliwość sprawdzenia własnej wiedzy ogólnej. Pytania często zaskakują, a czasem odpowiedzi na potencjalnie banalne pytania okazują się być trudne. Odpowiedzi na pytania lubią zgadywać także widzowie, którzy lubią wiedzieć, czy udałoby im się wygrać milion. W ostatnim odcinku kłopot sprawiło pytanie o łęczysko. Widzowie próbowali się dowiedzieć w Google, jaka była prawidłowa odpowiedź. Jak powinien odpowiedzieć uczestnik Milionerów?

Mam Talent - najlepsze występy w historii programu

Milionerzy - pytanie o łęczysko

Uczestnik programu Milionerzy musiał odpowiedzieć na następujące pytanie: Łęczysko, które składa się z ramion i majdanu, to główny element... Do wyboru miał cztery warianty odpowiedzi:

A. łuku

B. żołnierskiego płaszcza

C. cyrkla

D. liturgicznego świecznika

Uczestnik nie był w stanie odpowiedzieć sam na pytanie i zadzwonił do przyjaciółki, która też nie była w stanie mu pomóc. Ostatecznie zaznaczył odpowiedź C. Czy miał rację?

Milionerzy - poprawna odpowiedź

Niestety, uczestnik wskazał błędną odpowiedź i odpadł z gry. Prawidłowa odpowiedź na to pytanie to A, czyli łuk. Prowadzący programu Hubert Urbański wyjaśnił, że łuk jest jedną z najstarszych broni towarzyszącej człowiekowi, a łęczysko to element łuku.