Milionerzy: Ku-Klux-Klan powstał w miejscowości upamiętniającej swą nazwą Polaka. Którego?

2021-06-16 20:10 kg
Milionerzy
Autor: Materiały Prasowe

Osławiony Ku-Klux-Klan powstał tuż po wojnie secesyjnej w miejscowości upamiętniającej swą nazwą Polaka. Którego? Jak brzmi poprawna odpowiedź na to pytanie z Milionerów i czy znał ją uczestnik programu? Pytania w teleturnieju nie należą do najłatwiejszych. Na szczęście uczestnicy mają do wykorzystania trzy koła ratunkowe - pół na pół, telefon do przyjaciela oraz publiczność. Czy uczestnik wykorzystał dostępne koła, aby udzielić odpowiedzi na to pytanie?

Osławiony Ku-Klux-Klan powstał tuż po wojnie secesyjnej w miejscowości upamiętniającej swą nazwą Polaka. Którego? Która odpowiedź na to pytanie z Milionerów jest prawidłowa i czy uczestnik był w stanie jej udzielić bez wykorzystania żadnego z dostępnych kół ratunkowych? Propozycje, które przeczytał mu Hubert Urbański, brzmiały następująco: A) Tadeusza Kościuszkę B) Kazimierza Pułaskiego C) Mikołaja Kopernika D) Fryderyka Szopena. 

Ku-Klux-Klan powstał w miejscowości upamiętniającej swą nazwą Polaka. Którego?

Tak brzmiało pytanie za 40 tysięcy złotych. Uczestnik nie był pewny poprawnej odpowiedzi, dlatego postanowił wykorzystać koło ratunkowe - pół na pół. Wówczas do wyboru pozostały dwie odpowiedz - B) Kazimierza Pułaskiego oraz D) Fryderyka Szopena. Uczestnik zaznaczył odpowiedź B) Kazimierza Pułaskiego i była to dobra decyzja, ponieważ to poprawny wariant.

Najprzystojniejsi aktorzy z tureckich seriali. TOP10 | ESKA XD - Hotplota #24
Podziel się opinią
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
NAJNOWSZE