Milionerzy: Izrael - największe miasto i siedziba rządu to..?

2021-06-30 15:17 AW
Milionerzy
Autor: Materiały Prasowe

Jakie miasto jest siedzibą rządu Izraela i jego największym miastem? Jak brzmi poprawna odpowiedź na to pytanie z Milionerów i czy znała ją uczestniczka? Pytania w teleturnieju często bywają naprawdę bardzo podchwytliwe, zwłaszcza te, które można usłyszeć na początku programu, a także te, które są za sumy gwarantowane. Czy tej osobie udało się zbliżyć do głównej wygranej?

Jakie miasto jest siedzibą rządu Izraela i jego największym miastem? Która odpowiedź na to pytanie z Milionerów jest prawidłowa i czy uczestnik był w stanie jej udzielić bez wykorzystania żadnego z kół ratunkowych? Propozycje, które przeczytał mu Hubert Urbański, brzmiały następująco: A) Tel Awiw, B) Jerozolima, C) Nazaret, D) Hajfa.

Jakie miasto jest siedzibą rządu Izraela i jego największym miastem?

Tak brzmiało pytanie za 20 tys. zł. Uczestniczka postanowiła skorzystać z telefonu do przyjaciela i zgodnie z sugestią koleżanki, do której zadzwoniła, zaznaczyła A. Niestety, poprawna odpowiedź na to pytanie to B) Jerozolima.

ESKA XD #025 - EKIPA, IGRZYSKA TOKIO, SPRZEDAWCY SAMOCHODÓW
Podziel się opinią
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
NAJNOWSZE