Milionerzy 5.08.2021 - dlaczego nie ma? Kiedy kolejny odcinek teleturnieju?

2021-08-05 15:19 Alicja Wójcik
Milionerzy
Autor: Materiały Prasowe

Chociaż Milionerzy ukazują się z przerwami w polskiej telewizji już od ponad dwóch dekad, cały czas są jednym z najchętniej oglądanych w naszym kraju teleturnieju. Z pewnością duży wpływ ma na to fakt, że widzowie przed telewizorami uwielbiają odpowiadać na pytania razem z uczestnikami w studiu i wyobrażać sobie, co sami zrobiliby na ich miejscu.

Milionerzy 5.08.2021 - dlaczego nie ma? Kiedy kolejny odcinek teleturnieju? W okresie przerwy wakacyjnej fani Milionerów mają okazję oglądać powtórki odcinków z poprzednich sezonów, a ten rok nie jest wyjątkiem. Teleturniej w wakacje emitowany jest o takiej samej porze jak odcinki premierowe - od poniedziałku do czwartku o godz. 20:55. Niestety - w ten czwartek TVN nie pokaże kolejnego odcinka programu.

Milionerzy 5.08.2021 - dlaczego nie ma? Kiedy kolejny odcinek teleturnieju?

Fani Milionerów mogą jednak spać spokojnie. Chwilowa przerwa nie oznacza, że to już koniec powtórek do końca wakacji. W czwartek 5 sierpnia TVN nie emituje wyjątkowo teleturnieju ze względu na galę Fryderyków, która zaplanowana jest na 5 i 6 sierpnia. Milionerzy powrócą  z powtórkami do emisji już w poniedziałek, 9 sierpnia. Od września 2021 startują natomiast premierowe odcinki programu, jednak data premiery nowego sezonu nie jest jeszcze znana.

Sekrety Igrzysk Olimpijskich | ESKA XD - Niesportowe zachowanie #28
Podziel się opinią
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
NAJNOWSZE