Mila Kunis kiedyś rozkochiwała w sobie niejednego widza. Dziś jest nie do poznania!

2021-01-21 13:54 Ewelina Kulasza
Mila Kunis
Autor: AP/East News

Amerykańska aktorka Mila Kunis, dawniej rozkochiwała w sobie niejednego widza. Nic dziwnego, jej uroda przyciągała niczym magnes, a śnieżnobiały uśmiech powalał na kolana nawet kobiety. Co dzisiaj robi zjawiskowa aktorka? Czy nadal gra w filmach? Jak się okazuje, mocno się zmieniła, a media już tak o niej nie wypisują.

Mila Kunis to amerykańska aktorka filmowa i telewizyjna, która ma pochodzenie ukraińskie. Kiedyś rozkochiwała w sobie niejednego widza,a jej filmowe role kochał każdy widz na świecie. Mila Kunis znana jest szczególnie z takich filmów jak: To tylko seks, Czarny łabędź, czy też Złe mamuśki. Aktorka zagrała także Jackie w serialu Różowe lata siedemdziesiąte i to właśnie ta rola przyniosła jej sławę. Podczas castingu wszystkie kandydatki do serialu musiały mieć ukończone osiemnaście lat. Mila przyszła na przesłuchanie jako czternastolatka i podczas swojej prezentacji oznajmiła, że będzie miała osiemnaście lat w dniu swoich osiemnastych urodzin. Lekko zbiła z tropu reżyserów, którzy potem stwierdzili, że idealnie pasuje do roli jednej z bohaterek.

Jej kariera aktorska nabrała znacznego tempa. Mila Kunis zagrała jedną z głównych postaci obok Natalie Portman w filmie Czarny łabędź. Następnie widzowie pokochali ją za rolę Jamie w ekranizacji To tylko seks, a także w innych popularnych filmach. W 2015 roku aktorka poślubiła Ashtona Kutchera, z którym ma dwójkę dzieci. Co dzisiaj robi Mila Kunis? Nie uwierzycie - aktorka jest nie do poznania!

Mila Kunis - kiedyś i dziś

Co dzisiaj robi Mila Kunis? Jak wygląda? Co u niej słychać? Te pytania zadaje sobie każdy, kto uwielbia amerykańską aktorkę. W ostatnim czasie w mediach było dosyć cicho na temat jej kariery w branży filmowej. Portale plotkarskie skupiły się szczególnie na jej domniemanym rozwodzie, który okazał się być fałszywą informacją. W 2019 roku na wielu fotografiach zrobionych przez zagranicznych paparazzi, można było dostrzec, że Mila Kunis jest w fatalnej formie. bardzo schudła, wyglądała na zmartwioną i dopisywało jej spore zmęczenie. Choć nieco słuch o niej zaginął, to możecie być spokojni - aktorka wciąż gra w filmach. Żona Ashtona Kutchera w 2020 roku zagrała w Four Good Days jako Molly, a także w Breaking News in Yuba County jako Nancy. Ponadto w tym samym roku zagrała w serialu Pohamuj entuzjazm. W 2021 roku ukazała się reklama marki Cheetos, w której zagrała Mila i Ashton. Aktorka zawsze błyszczała, a jak wygląda dzisiaj? Sami zobaczcie, jak zmieniła się na przestrzeni lat.

Zima 2020/21. Seriale telewizyjne, które musicie obejrzeć!
NAJNOWSZE