Michele Morrone: wiek, wzrost, żona, dzieci, piosenka, Instagram

2020-01-31 11:17
Michele Morrone
Autor: WBF

Michele Morrone: wiek, wzrost, żona, dzieci, piosenka, Instagram - te zapytania na temat włoskiego aktora ciekawią was najbardziej. Co warto wiedzieć o Michele Morrone? W naszym kraju zrobiło się o nim niezwykle głośno, odkąd okazało się, że wcieli się on w postać Massimo w ekranizacji powieści 365 dni Blanki Lipińskiej. Michele jest jednak człowiekiem wielu talentów i nagrał także singiel promujący film.

Michele Morrone: wiek, wzrost, żona, dzieci, piosenka, Instagram - te frazy na temat aktora wpisujecie w Google najczęściej. Zbieramy odpowiedzi na nie w jednym newsie! W wywiadzie z DD TVN aktor opowiedział, że pierwszy casting do serialu wygrał w wieku 21 lat. Michele na swój Instagram wrzuca wiele profesjonalnych zdjęć, jednak, wbrew pozorom, nigdy nie pracował on jako model.

Michele Morrone: wiek

Aktor urodził się 3 października 1990, w 2020 roku skończy 30 lat.

Michele Morrone: wzrost

Na stronie włoskiej agencji aktorskiej E-talenta możemy przeczytać, że aktor mierzy 189 cm.

Michele Morrone: żona

Morrone w 2014 roku wziął ślub z Roubą Saadeh, która związana jest ze światem mody. Para rozwiodła się jednak w 2018 roku.

Michele Morrone: dzieci

Para ma dwóch synów, którzy obecnie mieszkają z matką w Libanie.

Michele Morrone: piosenka

Morrone nagrał singiel promujący 365 dni. Piosenka ma tytuł Feel It. Zaledwie w trzy dni od udostępnienia teledysku na YouTubie został on odtworzony ponad milion razy.

Michele Morrone: Instagram

Instagram aktora to iammichelemorroneofficial. Można tu znaleźć wiele profesjonalnych zdjęć aktora, fotki promujące nowe projekty zawodowe Michele, a także zupełnie prywatne zdjęcia m.in. z synami.

NAJNOWSZE