Michał Piróg - partner, wzrost, Instagram, wiek, żona, Top Model

2021-09-22 15:01 kg
Michał Piróg
Autor: wbf

Michał Piróg to tancerz, choreograf, nauczyciel tańca, prezenter telewizyjny, aktor, aktywista społeczny oraz celebryta. Swoją taneczną przygodę rozpoczął w wieku 16 lat, a tańca uczył się z kaset VHS. Największą rozpoznawalność przyniósł mu udział w tanecznym programie You Can Dance. Po prostu tańcz, w którym w latach 2007-2012 oraz 2015-2016 był jurorem. Od 2010 roku Piróg jest współprowadzącym Top Model. Czego jeszcze nie wiecie o tancerzu? Sprawdźcie już teraz.

Michał Piróg - partner, wzrost, Instagram, wiek, żona, Top Model - to informacje, które najbardziej interesują was w temacie tancerza. Michał Piróg to nie tylko tancerz czy tez choreograf, ale również aktor. Ma na koncie role w takich produkcjach jak: Zamiana, Druga szansa, Wkręceni 2, Niania czy też Wmiksowani.pl. Widzowie znają go przede wszystkim z udziału w Top Model oraz You Can Dance, ale celebryta wystąpił też w programie Azja Express.

Promyk nadziei / Elif / Kozacka miłość. Gwiazdy seriali PRYWATNIE | ESKA XD - Hotplota #30

Michał Piróg - wiek

Michał Piróg urodził się 28 maja 1979 roku w Kielcach. Ma 42 lata.

Michał Piróg - wzrost

Tancerz ma 173 cm wzrostu.

Michał Piróg - partner

Mając 15 lat Michał Piróg ujawnił mamie, że jest gejem. Publicznie ujawnił swoją orientację w 2007 roku. Nie wiadomo, czy obecnie jest z kimś w związku.

Michał Piróg - żona

Choreograf nie ma żony.

Michał Piróg - Top Model

Od 2010 roku Michał Piróg jest współprowadzącym programu Top Model. Podczas castingów wspiera on uczestników, walczących o wejście do domu modelek i modeli.

Michał Piróg - Instagram

Celebryta ma oczywiście konto na Instagramie - @michalpirog. Wrzuca tam zarówno zdjęcia z życia prywatnego, jak i zawodowego. 

Podziel się opinią
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
NAJNOWSZE