MICHAEL JACKSON: THIS IS IT już dziś, 8 września o 20:05 na antenie Polsatu. Zobacz zwiastun! [VIDEO]

2012-09-08 10:09
Foto
Autor: eska.pl/cinema Ilustracja zastępcza

MICHAEL JACKSON: THIS IS IT - film dokumentalny przedstawiający karierę Króla Popu i jego przygotowania do koncertów - już dziś, 8 września o 20:05 na antenie Polsatu!

MICHAEL JACKSON - THIS IS IT zawiera materiały nakręcone w czerwcu 2009 roku w Staples Center w Los Angeles oraz w Forum w Inglewood podczas przygotowań Jacksona do THIS IS IT - serii pięćdziesięciu koncertów, które Król Popu planował zagrać w O2 Arena w Londynie.

THIS IS IT to zakulisowe spojrzenie na Michaela Jacksona, na jego karierę i na przygotowania do spektakularnego widowiska. Produkcja zawiera obszerny materiał ukazujący szczegółowe przygotowania Jacksona do londyńskich koncertów których nie miał szansy zagrać z powodu swej tragicznej śmierci.

MICHAEL JACKSON: THIS IS IT - film dokumentalny przedstawiający karierę Króla Popu i jego przygotowania do koncertów - już dziś, 8 września o 20:05 na antenie Polsatu! Zobacz zwiastun!

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
NAJNOWSZE