Miasto niedźwiedzia sezon 2 powstanie? Jakie są szanse na kolejne odcinki szwedzkiego serialu?

2020-10-19 15:48 kg
Miasto niedźwiedzia
Autor: screen YouTube/HBO Polska

Miasto niedźwiedzia to pięcioodcinkowy serial obyczajowy, oparty na głośnej na całym świecie powieści szwedzkiego pisarza Fredrika Backmana, o tym samym tytule. Produkcja, w której w rolach głównych występują: Ulf Stenberg, Aliette Opheim, Tobias Zilliacus, Miriam Ingrid i Oliver Dufaker zadebiutowała w HBO GO oraz HBO3 18 października 2020 roku. Czy powstanie drugi sezon serialu? Jakie są szanse na kolejne epizody szwedzkiej produkcji?

Miasto niedźwiedzia sezon 2 powstanie? Jakie są szanse na kolejne odcinki szwedzkiego serialu? Miasto niedźwiedzia to opowieść o nadziei, która jednoczy niewielką społeczność, tajemnicach, które tworzą w niej podziały, ludzkiej odwadze, by sprzeciwić się większości i konsekwencjach wychowywania chłopców. Björnstad tętniło kiedyś życiem, ale teraz zarastają je drzewa. Lokalna młodzieżowa drużyna hokejowa ma duże szanse, by wygrać półfinał krajowego turnieju i wszystkie nadzieje spoczywają teraz na barkach młodych zawodników. Jest to dla nastolatków wielkie obciążenie, które staje się katalizatorem dramatycznych wydarzeń. Akt przemocy wobec młodej dziewczyny burzy jej życie i jednocześnie dzieli społeczność miasteczka. Wysuwane oskarżenia szerzą się wśród mieszkańców, z których każdy ma swoją opinię w tej sprawie.

Miasto niedźwiedzia sezon 2 powstanie?

Serial w reżyserii wielokrotnie nagradzanego Petera Grönlunda zadebiutował w HBO GO oraz HBO3 18 października. Jak na razie nie wiadomo, czy mroczny skandynawski dramat doczeka się drugiego sezonu. Potrzeba więcej czasu, aby ocenić oglądalność pierwszej odsłony produkcji. Nawet jeżeli serial rzeczywiście otrzyma kontynuację, powinniśmy się jej spodziewać zapewne nie wcześniej niż pod koniec 2021 roku.

Filmy akcji - TOP 10 filmów trzymających w napięciu
NAJNOWSZE