Mecze DZISIAJ Mundial 24.11.2022. Jakie mecze dzisiaj w TV? Transmisja w czwartek

2022-11-24 8:03 Leon Pietrzak
Cristiano Ronaldo / Portugalia
Autor: PATRICIA DE MELO MOREIRA/AFP/East News

Mecze dzisiaj Mundial 2022 - jakie mecze 24 listopada? Terminarz spotkań mistrzostw świata zapowiada się bardzo interesująco. To już piąty dzień turnieju, w którym zobaczymy m.in. zmagania Brazylijczyków. Czy kibiców czeka kolejne zaskoczenie? Oto wszystkie najważniejsze szczegóły i pełen harmonogram meczów.

Mecze dziś mundial 24 listopada 2022 - kto gra w czwartek? Przed kibicami kolejne mocne spotkania, które mogą przynieść wiele niespodzianek. Największą z nich byłaby przegrana Brazylijczyków, którzy zagrają swój pierwszy mecz podczas tegorocznych mistrzostw. Canarinhos są zdecydowanymi faworytami do wygrania całego turnieju w Katarze i sięgnięcia po złoty medal. Na murawie zobaczymy również Cristiano Ronaldo, który wybiegnie razem z reprezentacją Portugalii. Gwiazda futbolu na pewno będzie chciała wpisać się na listę strzelców. Kto jeszcze zagra 24.11.2022 na mistrzostwach w Katarze? O której godzinie mecze? Znamy już wszystkie szczegóły!

ZOBACZ RÓWNIEŻ: Mundial 2022 - transmisja NA ŻYWO w TVP. Gdzie oglądać wszystkie mecze? O której godzinie?

7 NAJWIĘKSZYCH HITÓW MUNDIALU - KATAR 2022 | ESKA XD - Ale to już było! #61

Mecze dziś mundial 24 listopada 2022 - jakie mecze w czwartek?

Kto gra 24 listopada na mundialu 2022? Dzień rozpocznie się od rywalizacji w grupie G, gdzie reprezentacja Szwajcarii stanie naprzeciwko piłkarzy z Kamerunu. Pojedynek zostanie rozegrany na Al Janoub Stadium, który mieści 40 tysięcy kibiców i ma bardzo charakterystyczny rozsuwany dach. Następne czwartkowe spotkanie to mecz Urugwaj - Korea Południowa, a zaraz po nich zobaczymy pojedynek Portugalii z Ghaną. Zdecydowanym faworytem jest drużyna Cristiano Ronaldo, ale patrząc na niespodzianki, które miały miejsce w ostatnich kilku dniach w Katarze, to śmiało można powiedzieć, że wszystko jest możliwe. Na wieczór crème de la crème, czyli Brazylia i Serbia. To właśnie to spotkanie zakończy piąty dzień mundialu.

Mecze dzisiaj 24.11.2022? Transmisja w TV i ONLINE [HARMONOGRAM]

  • Szwajcaria - Kamerun, godz. 11:00 (TVP2, TVP Sport, TVP 4K, TVPSPORT.PL)
  • Urugwaj - Korea Południowa, godz. 14:00 (TVP1, TVP Sport, TVP 4K, TVPSPORT.PL)
  • Portugalia - Ghana, godz. 17:00 (TVP1, TVP 4K, TVPSPORT.PL)
  • Brazylia - Serbia, godz. 20:00 (TVP1, TVP Sport, TVP 4K, TVPSPORT.PL)

ZOBACZ TAKŻE: Mundial 2022: TERMINARZ, GRUPY, MECZE. Kiedy i z kim mecze Polski?

Sonda
Kto wygra Mundial 2022?
Nasi Partnerzy polecają
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
NAJNOWSZE