Mecz Hiszpania - Słowacja: o której godzinie? Gdzie dzisiaj oglądać transmisję meczu na żywo? EURO 2020

2021-06-23 12:41 Adrian Rybak
Stadion w Rzymie (Euro 2020)
Autor: Wikimedia.org/Gary Denham (CC BY 2.0)

Mecz Hiszpania - Słowacja to wbrew pozorom ważne spotkanie dla Polaków. Jego wynik będzie miał wpływ na klasyfikację końcową w grupie E, a tym samym może mieć znaczenie dla potencjalnego awansu Polski. Jakim wynikiem zakończy się spotkanie naszych grupowych rywali? Przekonamy się wkrótce. Sprawdź, gdzie obejrzeć mecz Hiszpania - Słowacja.

Mecz Hiszpania - Słowacja wywołuje wiele emocji w obu tych państwach. Hiszpańscy kibice są bardzo zaniepokojeni sytuacją ich zespołu. Do tej pory La Furia Roja nie wygrała żadnego czemu. Zremisowali zarówno z Polską, jak i ze Szwecją. Oznacza to, że mają zaledwie dwa punkty i jeśli przegrają ze Słowakami, mogą zakończyć swoją przygodę na Euro 2020. Z kolei Słowacja ma 3 punkty po wygranym meczu z Polakami, ale nie udało im się pokonać Szwedów. Jeżeli chcą awansować, muszą przynajmniej zremisować z Hiszpanią. Wynik tego meczu ma także wpływ na przyszłość Polski. Każdy punkt liczy się w klasyfikacji końcowej. Niestety, niektórym nie uda obejrzeć się tego spotkania, ponieważ będzie emitowane w tym samym czasie, co mecz Polska - Szwecja. Gdzie zatem szukać transmisji? Informacje zdarzamy niżej.

EURO 2021 - tak brzmi oficjalny hymn, który zagrzeje piłkarzy do walki!

Mecz Hiszpania - Słowacja: gdzie oglądać? [EURO 2020]

Mecz Hiszpania - Słowacja odbędzie się w środę 23 czerwca 2021 roku, o godzinie 18:00 na stadionie w Sewilli. Transmisja spotkania będzie dostępna w telewizji na antenie TVP2 oraz online na stronie tvpsport.pl. Wcześniej będzie można obejrzeć studio, w którym pojawią się eksperci.

Euro 2020 - jakie mecze 23.06.2021?

Mecze Hiszpania - Słowacja i Polska - Szwecja to tylko dwa z czterech spotkań, które zostaną rozegrane na Euro 2020 w środę 23.06.2021. Tego dnia odbędzie się także mecz naszych zachodnich sąsiadów, czyli Niemiec. Obejrzeć będzie można także rewanż za finał Euro 2016. Więcej na ten temat można przeczytać tutaj.

Podziel się opinią
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
NAJNOWSZE