Mecz Hiszpania - Francja

i

Autor: Grzegorz Wajda/REPORTER Gdzie można obejrzeć mecz Hiszpania - Francja?

Euro 2024

Mecz Hiszpania - Francja 9.07.2024 online. Gdzie znaleźć stream za darmo?

2024-07-09 14:36

Mecz Hiszpania - Francja to pierwszy półfinał Euro 2024. Drużyny zmierzą się ze sobą już we wtorek, 9 lipca. Spotkanie odbędzie się na stadionie w Monachium. Kibice będą chcieli śledzić ich zmagania na żywo. Z tego powodu dużo osób poszukuje darmowej transmisji internetowej. Gdzie można obejrzeć mecz Hiszpania - Francja online za darmo?

Mecz Hiszpania - Francja to jedno z najbardziej wyczekiwanych wydarzeń sportowych tego seozu. To właśnie to spotkanie wyłoni pierwszego finalistę tegorocznych Mistrzostwach Europy w piłce nożnej. Pierwszy półfinał turnieju odbędzie się na stadionie Munich Football Arena w Monachium. Na mieszczącym 70 tysięcy widzów obiekcie zmierzą się dwa tytany futbolu. To Francuzi są uważani za faworytów meczu, ale Hiszpanie okazali się wielką niespodzianką Euro 2024. Prezentują podobną formę jak 10 lat temu, kiedy zdobywali puchar za pucharem. Każdy kibic będzie chciał przekonać się na własne oczy, która drużyna okaże się lepsza. Z tego powodu internauci szukają darmowego streamu. Gdzie można go znaleźć?

Euro 2028 - gospodarz. Gdzie odbędą się kolejne Mistrzostwa Europy?

Polacy wrócili z nieudanego Euro 2024. Kibice gorąco przywitali ich na lotnisku

Hiszpania - Francja 9.07.2024. Mecz za darmo online

Dla tych, którzy nie mają telewizora, mamy dobre informacje. Pierwszy półfinał Euro 2024 będzie dostępny w internecie i to za darmo. Spotkanie będzie można obejrzeć na stronie sport.tvp.pl. Stream będzie dostępny również w aplikacji TVP Sport. Start o godzinie 21:00.

Hiszpania - Francja 9.07.2024. Transmisja w TV

Ci, którzy zdecydują się jednak na włącznie odbiorników telewizorów, będą mogli znaleźć mecz Hiszpania - Francja na kanale pierwszym Telewizji Polskiej, czyli TVP1. Przed meczem, w jego przerwie oraz po spotkaniu będą mogli zobaczyć również studio eksperckie.