Euro 2021. Grupa D - tabela, drużyny, terminarz, mecze, wyniki, punkty

i

Autor: Wikicommons Euro 2021. Grupa D - tabela, drużyny, terminarz, mecze, wyniki, punkty

Mecz Czechy - Anglia 22.06.2021: transmisja na żywo. Gdzie oglądać? [EURO 2020]

2021-06-22 11:48

Mecz Czechy - Anglia to wtorkowy hit na Euro 2020. 22.06.2021 to dzień, w którym poznamy klasyfikację generalną w grupie D. To zadecyduje o tym, kto awansuje do fazy pucharowej, a kto pożegna się z turniejem. Anglia to aktualny faworyt grupy, ale Czechy dalej walczą o awans. Gdzie i o której godzinie obejrzeć spotkanie?

Mecz Czechy - Anglia to jedno z dwóch spotkań, które widzowie będą mogli obejrzeć we wtorek 22.06.2021. Ten mecz będzie miał największy wpływ na to, jak uplasują się poszczególne drużyny w końcowym rankingu grupy D. Przypominamy, że do fazy pucharowej awansują dwa najlepsze zespoły z każdej grupy oraz cztery najlepsze zespoły z trzecich miejsc. Anglia ma niemal pewny awans. Do tej pory wygrali mecz z Chorwacją, czyli wicemistrzami świata. Zremisowali także ze Szkocją. Oznacza to, że mają 4 punkty i musiałby się stać cud, aby odpadli. Nie wiadomo jednak, czy awansują z pierwszego czy drugiego miejsca. Czechy znajdują się w niemal identycznej sytuacji. Zremisowali z Chorwacją, ale wygrali ze Szkocją. To oznacza, że również mają 4 punkty. To właśnie dlatego ten mecz zadecyduje o wszystkim. Gdzie go obejrzeć?

Piosenki na Euro - Endless Summer, Can You Hear Me i wiele innych. Pamiętacie je wszystkie?

Mecz Czechy - Anglia na Euro 2020: gdzie oglądać?

Mecz Czechy - Anglia odbędzie się we wtorek 22 czerwca 2021 roku, o godzinie 21:00 na stadionie Wembley w Londynie. Transmisja spotkania będzie dostępna w telewizji na antenie TVP1 oraz online na stronie tvpsport.pl. Wcześniej będzie można obejrzeć studio, w którym pojawią się eksperci.

Mecz Czechy - Anglia: kto wygra?

Kibice piłki nożnej zastanawiają się, kto wygra najciekawsze spotkanie w grupie D podczas ostatniej kolejki fazy grupowej Euro 2020. Według fanów i ekspertów faworytem tego spotkania jest reprezentacja Anglii. Wpływ na to ma przede wszystkim lepszy skład oraz bardziej imponująca historia na dużych turniejach. Nie można jednak powiedzieć, że Czechy są bez szans na punkty.