ME siatkarzy 2019: Polska - Niemcy. Stream online na żywo - gdzie obejrzeć mecz?

2019-09-23 15:29
ME siatkarzy 2019: Polska - Niemcy. Stream online na żywo
Autor: MARCIN GADOMSKI / SUPER EXPRESS ME siatkarzy 2019: Polska - Niemcy. Stream online na żywo

Mistrzostwa Europy siatkarzy 2019 nasza reprezentacja rozpoczęła od efektywnych zwycięstw nie dając najmniejszych szans rywalom. W ćwierćfinale Polska zmierzy się z wicemistrzami Europy - Niemcami. O której godzinie obejrzeć na żywo mecz Polska - Niemcy? Stream online do sprawdzenia poniżej.

Mecz Polska - Niemcy to ćwierćfinałowe spotkanie siatkarzy na Mistrzostwach Europy 2019, które rozgrywają się w Belgii, Francji, Holandii i Słowenii. Przypomnijmy, że w pierwszej rundzie turnieju wygraliśmy wszystkie pięć meczów nie dając żadnych szans rywalom. Ulegli nam kolejno: Estonia, Holandia, Czechy, Czarnogóra i Ukraina. W 1/8 finału ME rozbiliśmy Hiszpanię 3:0. Teraz przyszedł czas na pierwszy poważny test formy naszych zawodników. W poniedziałek, 23 września zmierzymy się z Niemcami - srebrnymi medalistami poprzednich mistrzostw Europy. Takiego starcie nie powinien przegapić żaden fan siatkarskich emocji!

Polska - Niemcy transmisja na żywo

Ćwierćfinał ME siatkarzy 2019 obejrzymy w Telewizji Polskiej na antenach TVP 1 i TVP Sport oraz na Polsat Sport. Tradycyjnie nie zabraknie transmisji online z meczu Polskiej reprezentacji. Darmowy stream ze starcia Polska - Niemcy znajdziemy na stronie sport.tvp.pl, w aplikacji mobilnej, na stronie WP Pilot (po uprzednim zarejestrowaniu się w serwisie) oraz na ipla.tv - stream płatny.

NAJNOWSZE