ME siatkarek 2019. Portugalia – Polska: transmisja TV i online, godzina meczu

2019-08-24 8:43
ME siatkarek 2019. Portugalia – Polska: transmisja TV i online, godzina meczu
Autor: MAGDALENA PASIEWICZ/ SE

Mistrzostwa Europy siatkarek 2019 to impreza, na którą czekają fani siatkówki w całym kraju. Nasze dziewczyny zaczynają walkę z reprezentacją Portugalii. Gdzie i kiedy oglądać mecz Portugalia - Polska w TV? Czy będzie dostępny stream online? Wszystkie informacje w jednym miejscu na EskaCinema.pl!

ME siatkarek 2019. Portugalia – Polska: transmisja TV i online, godzina meczu. Mistrzostwa Europy w piłce siatkowej kobiet 2019 to wyjątkowy turniej. Przez cały czas trwania rywalizacji, mecze zostaną rozegrane w czterech krajach: Polsce, Turcji, na Słowacji i Węgrzech. O medale będą walczyć po raz pierwszy 24 drużyny. Nasze biało-czerwone dziewczyny będą musiały zmierzyć się ze Słowenią, Ukrainą, Belgią i Włochami. Gdzie i kiedy oglądać mecz Portugalia - Polska w TV? Czy będzie dostępny stream online? 

Portugalia – Polska: transmisja TV

Mecz Portugalia - Polska będziecie mogli obejrzeć na aż 3 antenach. Punktualnie o 20:00 transmisję rozpocznie TVP2, TVP SPORT i Polsat Sport.

Portugalia - Polska: transmisja online

Mamy bardzo dobrą wiadomość dla fanów siatkówki kobiet. Stream z meczu Portugalia - Polska będzie dostępny aż w dwóch miejscach. Darmową transmisję znajdziecie na sport.tvp.pl, natomiast na platformie ipla.tv należy zapłacić za dostęp.

NAJNOWSZE