Matka

i

Autor: YouTube.com/Polsat Matka - co wydarzy się w nowym odcinku serialu?

Matka, odcinek 2 - STRESZCZENIE. Agnieszka odkrywa jedną z tajemnic Janusza Pawlickiego

2023-03-06 15:41

Matka to serial, który mogą oglądać widzowie Polsatu. To kolejna produkcja, która zainteresowała Polaków. Premiera odbyła się 27 lutego 2023. Przed nami kolejny odcinek. Co wydarzy się w 2. epizodzie Matki? Mamy dla was streszczenie. Sprawdźcie niżej, jak potoczą się losy bohaterów nowego hitu Telewizji Polsat.

Matka, odcinek 2 - STRESZCZENIE. Po rozmowie z Marczakiem, Agnieszka próbuje się pozbierać. W redakcji asystent przekazuje jej informacje o świadku, którego wskazał więzień. Kobieta odkrywa jedną z tajemnic Janusza Pawlickiego. Jego syn brał udział w wypadku, po którym został sparaliżowany, a jedyną szansą na ratunek okazała się bardzo kosztowna operacja w Wiedniu. Skąd Pawlicki miał na nią pieniądze? Instynkt śledczy prowadzi Agnieszkę do matki dziewczyny, która zginęła w tym wypadku. Swoim odkryciem dzieli się z Marczakiem. Rafał twierdzi, że siedzi w więzieniu za morderstwo, którego nie popełnił. Przyznaje jednak, że zbrodni dokonał, ale zabił ciemiężyciela własnego dziecka.

Kultowy erotyk powraca na ekrany. Nowa, „pogłębiona” wersja „Fatalnego zauroczenia” wkrótce trafi do Polski

Matka, odcinek 2 - kiedy oglądać?

Kiedy emisja nowego odcinka serialu Matka? Epizod 2 zostanie wyemitowany w poniedziałek 6 marca 2023 o godzinie 20:00 w Polsacie.

Polskie seriale popularne za granicą | To Się Kręci #6

Matka - fabuła, obsada

Główna bohaterka to dziennikarka śledcza - Agnieszka (Olga Bołądź), która stara się pogodzić z samobójczą śmiercią 12-letniego syna. Kiedy po paru latach od tragedii, mąż Agnieszki, Jacek (Łukasz Simlat) dostaje pracę w Holandii wydaje się, że jest to idealny moment na przeprowadzkę i rozpoczęcie nowego życia. Na przeszkodzie staje jej Rafał (Marcin Kowalczyk), który wiele lat temu był bohaterem jednego z reportaży Agnieszki, a teraz odsiaduje wyrok za morderstwo. Rafał prosi Agnieszkę o pomoc w rozwikłaniu zagadki kryminalnej.

Nieświadoma szokującej prawdy jaką odkryje, ponownie angażuje się w pozornie zamkniętą sprawę. Okazuje się, że morderstwo, o które był oskarżony Rafał jest powiązane ze śmiercią jej syna. Zamiast wyjechać z kraju, Agnieszka zaczyna obsesyjnie szukać oprawców, którzy są bliżej niż myśli.

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE