programy

Mateusz Jarzębiak był uczestnikiem Top Model 4 i zdobył wówczas pokaźne grono fanek. Jak po latach wygląda Góral i co u niego słychać?

2024-06-14 9:29

W 2014 roku na antenie TVN premierę miała czwarta edycja programu Top Model. Najlepsza wśród wszystkich uczestników modowego show okazała się wówczas Osi Ugonoh i to ona sięgnęła po wygraną pieniężną oraz kontakt z agencją modelingową. Wśród uczestników wspomnianej edycji pojawił się również Mateusz Jarzębiak, który lepiej znany jest jako Góral. Jak po latach wygląda były uczestnik Top Model?

Top Model to program, który daje uczestnikom niepowtarzalną okazję by wziąć udział w wyjątkowych sesjach zdjęciowych oraz ekstremalnych pokazach mody. To również szansa by poznać ludzi z branży, znakomitych fotografów, najpopularniejszych projektantów mody i by po prostu zaistnieć w świecie mody i modelingu i trampolina do świata show-biznesu i popularności, którą można wykorzystać na swój sposób. W jaki sposób swoje 5 minut wykorzystał Mateusz Jarzębiak, który wziął udział w Top Model 4?

Tak mieszkają Agnieszka i Karolina z "Top Model". Pokazały wnętrza i mówią o wspólnym dziecku

Jak dziś wygląda Mateusz Jarzębiak?

Mateusz Jarzębiak był uczestnikiem czwartej edycji Top Model, w której oprócz niego i Osi Ugonoh wzięli udział również między innymi: Marta Sędzicka, Michał Baryza, Ola Żuraw, Adam Boguta, Mateusz Maga, Michalina Strabel czy też Paulina Czumaczenko. Mateusz już od etapu castingów był niekwestionowanym faworytem Joanny Krupy. Przystojny uczestnik zawrócił w głowie jurorce, która widziała Górala w finale odsłony. Niestety Mateusz ostatecznie zakończył swoją przygodę z modowym show stacji TVN na czwartym miejscu. Dziś jest właścicielem salonu fryzjerskiego w Warszawie, a na Instagramie określa się mianem „fryzjera artysty” oraz „modela”. Jak zmienił się od programu? Zapraszamy do galerii poniżej.