MasterChef Junior - Mateusz Gessler odchodzi z programu! Kto zajmie jego miejsce?

2021-12-01 15:02 kg
Mateusz Gessler
Autor: wbf

MasterChef Junior to program, w którym udział biorą dzieci w wieku od 8 do 13 lat, którzy walczą o tytuł Mistrza Kuchni Juniorów. Kulinarne show gości na antenie TVN od 2016 roku i niezmiennie cieszy się niesłabnącą popularnością wśród widzów. Od samego początku w jury zasiadali: Anna Starmach, Mateusz Gessler oraz Michel Moran. Niestety okazuje się, że po sześciu edycjach, z show żegna się Mateusz Gessler. Kto zajmie jego miejsce?

MasterChef Junior - Mateusz Gessler odchodzi z programu! Mateusz Gessler to zdecydowanie jeden z najpopularniejszych kucharzy oraz restauratorów w Polsce, który zdobył ogromną sympatię ze strony widzów, dzięki roli jurora w programie MasterChef Junior. W kulinarnym show stacji TVN mieliśmy okazję go oglądać przez sześć edycji. Niestety wszystko wskazuje na to, że kolejna edycja programu odbędzie się bez jego udziału. Sprawdźcie szczegóły.

Elif VS Zapukaj do moich drzwi [POJEDYNEK SERIALI] | ESKA XD - Hotplota #36

MasterChef Junior - Mateusz Gessler odchodzi z programu!

Na początku grudnia 2021 roku Mateusz Gessler poinformował na swoim koncie na Instagramie, że jego przygoda z programem MasterChef Junior dobiegła końca.

To był intensywny czas, któremu oddałem się bez reszty. Sześć lat z młodymi kucharzami to niesamowita przygoda, która obudziła we mnie wewnętrzne dziecko i pozwoliła spojrzeć na świat z dystansem.

Kucharz chce teraz skupić się na nowych wyzwaniach, na które długo czekał. Jak na razie nie może jednak zdradzić ich szczegółów. Wiadomo już, że miejsce Mateusza Gesslera w jury programu MasterChef Junior zajmie Tomasz Jakubiak, kucharz oraz dziennikarz kulinarny.

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
NAJNOWSZE