Marvel: Colman Domingo jako Kang? To on może zastąpić Jonathana Majorsa

i

Autor: Marvel Studios Marvel: Colman Domingo jako Kang? To on może zastąpić Jonathana Majorsa

Kino superbohaterskie

Marvel znalazł nowego Kanga? Ten aktor ma zastąpić Jonathana Majorsa. Pasuje?

2024-01-02 22:31

Jonathan Majors stracił rolę Kanga Zdobywcy w Kinowym Uniwersum Marvela po tym, jak usłyszał wyrok za nękanie swojej byłej partnerki. Marvel niezwłocznie zerwał z aktorem umowę i tak oto przyszłość naczelnego złola Multiverse Sagi stanęła pod znakiem zapytania. Czyżby zaczęła się powoli klarować?

Marvel – nowy Kang obsadzony? To on może zastąpić Jonathana Majorsa

Kang Zdobywca to dobrze znana postać z komiksów Marvela, której życiorys wystarczyłby na nagranie kilku(nastu) filmów. Miał być on zresztą głównym złoczyńcą trwającej obecnie Multiverse Sagi i stanowić swoisty ekwiwalent Szalonego Tytana Thanosa. Jonathan Majors zdążył już pokazać się w tej roli w “Lokim” i “Ant-Manie 3” i… to by było na tyle. Po decyzji sądu w sprawie o nękanie Marvel był bezlitosny i zwyczajnie pozbył się gwiazdora, wbijając ostatni gwóźdź do trumny jego kariery (wcześniej odwrócili się od niego nawet jego agenci).

Fani Domu Pomysłów zaczęli więc zachodzić w głowę, co teraz uczynią włodarze Marvel Studios. Krążyły pogłoski o ewentualnym porzuceniu postaci Kanga i zastąpienia go innym złoczyńcą (najprawdopodobniej Doktorem Doomem), ale lwia część widzów preferowałaby recasting. I wygląda na to, że ich życzenie może się urzeczywistnić – amerykańskie media donoszą bowiem o przeciekach, jakoby trwały już pierwsze castingi do “nowego Kanga” i na prowadzenie wysunęło się jedno nazwisko.

Aktorzy zmarnowani przez Marvela. Ich potencjału nie wykorzystano w filmach MCU

Colman Domingo jako Kang w Marvelu?

Niejaki Daniel Ritchman opublikował niepotwierdzoną informację, że jednym z pretendentów do przejęcia roli Kanga jest Colman Domingo – amerykański aktor, scenarzysta i reżyser, który zasłynął występem w “Fear the Walking Dead”. Niedawno mogliśmy oglądać go też w dość ciepło przyjętym filmie “Rustin” od Netfliksa.

Czy Colman Domingo rzeczywiście przejmie rolę po Majorsie? A może Kevin Faige postawi jednak na kogoś innego? Cóż, musimy uzbroić się w cierpliwość i wyczekiwać oficjalnych informacji. Gwoli przypomnienia – Kang ma być centralną postacią w dwóch nadchodzących częściach “Avengers”, tj. “Kang Dynasty” i “Secret Wars”, zaplanowanych kolejno na 2026 i 2027 rok.

Czy zgadniesz, co to za produkcja Marvela? Quiz dla prawdziwych znawców uniwersum

Pytanie 1 z 10
Jak nazywa się adoptowany brat Thora, którego grał brytyjski aktor Tom Hiddleston?
Staz Nair i Djimon Hounsou: “Rebel Moon”: gwiazdy nowego filmu Netfliksa o współpracy z Zackiem Snyderem i walce ze Strażnikami Galaktyki
Listen on Spreaker.