Marta Manowska zaliczyła wtopę! Bezlitośni widzowie szybko wytknęli jej ten błąd

Marta Manowska
Autor: WBF

W programach na żywo nietrudno o wpadkę. Przekonała się o tym Marta Manowska, prowadząca show The Voice Senior. Gospodyni programu pomyliła województwa. Czujni internauci od razu wytknęli jej błąd w komentarzach.

Wpadka Marty Manowskiej nie umknęła uwadze widzów programu The Voice Senior. Znana z takich formatów jak Rolnik szuka żony czy Sanatorium miłości prezenterka telewizyjna zawsze zachwyca swoją rzetelnością i przygotowaniem. Tym razem dziennikarka zaliczyła jednak drobną wpadkę, która niemalże natychmiastowo została dostrzeżona przez wielbicieli formatu, w którym Maryla Rodowicz, Alicja Majewska, Piotr Cugowski i Witold Paszt poszukują najlepiej śpiewających seniorów w Polsce. Mianowicie poszło o pomylenie województw. Zapowiadając wyjątkowy kwartet Lepiej późno niż wcale, Marta Manowska obwieściła, że tworzący go wokaliści i wokalistki są mieszkańcami województwa dolnośląskiego. Nic bardziej mylnego!

Sonda
Lubisz Martę Manowską?

Marta Manowska - wpadka na wizji

Członkowie kwartetu Lepiej późno niż wcale pochodzą z Sulechowa. Wbrew temu, co powiedziała gospodyni The Voice Senior, miasto nie jest położone na terenie województw dolnośląskiego, a... lubuskiego. Pomyłka nie umknęła widzom programu, którzy szybko skorygowali błąd w komentarzach.

Dla prowadzących, Sulechów to lubuskie a nie dolny Śląsk

Ktos na lekcjach geografii spal. Oczywiscie, ze Sulechow to lubuskie!!!

Pani Manowska - Sulechów jest na Ziemi Lubuskiej, a nie na Dolnym Śląsku!

Ale Sulechów to województwo LUBUSKIE a nie DOLNOŚLĄSKIE

30 lat żyję i dziś się dowiaduję, że mnie całe życie oszukiwano odnośnie położenia mojego rodzinnego miasta Sulechów, zawsze myślałem, że leży w województwie Lubuskim, a tymczasem twórcy programu mnie douczyli, że to Dolny Śląsk - można przeczytać pod postem.

Jak widać, pomyłki zdarzają się każdemu. Kwartet Lepiej późno niż wcale zasilił drużynę Witolda Paszta.

The Voice Senior: Przed laty „dostał kosza” od Maryli Rodowicz. Po 47 latach artystka spełniła jego prośbę.
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
NAJNOWSZE